Starší žáci přivezli z turnaje v Mladé Boleslavi stříbrné medaile

04.01.2014 | Viktor Šebík

28.12.2013 se mělničtí starší žáci zúčastnili turnaje v Mladé Boleslavi a skončili na druhém místě.

V turnaji, na němž se hrála utkání netradičně na dvě poloviny, přičemž do tabulky se započítávaly zvlášť výsledky obou polovin, se mělnickým starším žákům dařilo. V prvním dvojutkání hráli s Kolínem 2:0 (branky Buk a Litera) a 2:3 (Litera, Robotka). Ve druhém nejdříve remizovali s Benátkami 0:0, aby je poté ve druhém "poločase" porazili 1:0 (Šípek). V posledním střetnutí nejdříve porazili Mladou Boleslav 1:0 (Zamrazil) a poté jí podlehli 0:3. Při výsledné rovnosti právě s Mladou Boleslaví se jako rozhodující ukázal rozdíl ve skóre vzájemných zápasů - Boleslav obsadila první místo, Mělník druhé, Kolín třetí a Benátky čtvrté.

Fotografie jsou v galerii a také ZDE