Mimořádný autobus na odvetné utkání do Popovic

26.02.2016 | Viktor Šebík

Informace o fanbusu

V případě zvýšeného zájmu fanoušků o dopravu na odvetné utkání semifinále KLM je možné vypravit fanouškovský autobus, podmínkou je ale přihlášení a účast minimálně dvaceti lidí. Zájemci se mohou hlásit do konce sobotního utkání sms zprávou na telefon 608 233 340, nebo během zápasu a po jeho skončení v recepci stadionu s vyplněným kupónem, který je součástí Zpravodaje vydávaného k semifinálovému utkání. To, jestli se přihlásilo dostatečné množství zájemců a jestli tedy fanbus pojede nebo ne, to bude zveřejněno v sobotu večer na webové stránce klubu a na facebookovém profilu HC Junior Mělník.
Odjezd autobusu by byl v 16:30 od zimáku v Mělníku, odjezd z velkých Popovic 15 minut po skončení zápasu, návrat do Mělníka cca ve 21:30.

2.třída - HKK Silver Cup 2017, Kralupy nad Vltavou

V sobotu 18.11.2017 odehráli mělničtí druháci (r.2010 a mladší) mimosoutěžní turnaj v Kralupech

Odjezd autobusu na utkání KLM

Informace o odjezdu na nedělní zápas do Slaného