Neskutečný obrat ve Velkých Popovicích znamená, že Mělník si opět zahraje finále

28.02.2016 | Viktor Šebík

Michal Prejza proměněným samostatným nájezdem posílá Mělník do finále KLM

Neskutečný obrat utkání i série předvedli mělničtí hokejisté. Po sobotní domácí prohře 2:4 Mělníku asi věřil málokdo a do nedělní odvety si Popovice šly pro postup do finále. Průběžné vedení 2:0 během druhé třetiny je zřejmě ukolébalo i natolik, že na zem je vrátil až neskutečný hurikán pěti mělnických branek v poslední třetině. V prodloužení branka nepadla a na řadu musely přijít samostatné nájezdy. Díky trefě mělnického beka M.Prejzy v nich Mělník vyhrál a postoupil potřetí v řadě do finále soutěže. Zcela se naplnila prorocká slova trenéra Boháčka, který po sobotní prohře prohlásil: "do Popovic jedeme vyhrát a nájezdy umíme"....

Další informace později.

Muži: Zápas s PZ Kladno

Sobotní domácí zápas proti PZ Kladno byl z technických důvodů odložen

Týden hokeje v Mělníku

25.1.2018 se na zimním stadionu v Mělníku ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje koná náborová akce Týden hokeje

Muži: HC Junior Mělník - HC Buldoci Neratovice 2:3 po prodloužení

Dnešní zápas dokázal, že v derby hra na favorita nemá význam

Vánoční turnaje přípravky r.2010 a mladší

Mladší žáci - víkendový report