Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Neskutečný obrat ve Velkých Popovicích znamená, že Mělník si opět zahraje finále

28.02.2016 | Viktor Šebík

Michal Prejza proměněným samostatným nájezdem posílá Mělník do finále KLM

Neskutečný obrat utkání i série předvedli mělničtí hokejisté. Po sobotní domácí prohře 2:4 Mělníku asi věřil málokdo a do nedělní odvety si Popovice šly pro postup do finále. Průběžné vedení 2:0 během druhé třetiny je zřejmě ukolébalo i natolik, že na zem je vrátil až neskutečný hurikán pěti mělnických branek v poslední třetině. V prodloužení branka nepadla a na řadu musely přijít samostatné nájezdy. Díky trefě mělnického beka M.Prejzy v nich Mělník vyhrál a postoupil potřetí v řadě do finále soutěže. Zcela se naplnila prorocká slova trenéra Boháčka, který po sobotní prohře prohlásil: "do Popovic jedeme vyhrát a nájezdy umíme"....

Další informace později.

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec

Finále RHML 2017-2018