Autobusy do Černošic

05.03.2016 | Viktor Šebík

Info o sobotním odjezdu autobusů do Černošic

Do Černošic jedou na sobotní finále 2 autobusy. První autobus (s hráči a realizačním týmem) odjíždí cca ve 13:15 - 13:30 od zimáku v Mělníku. Druhý, speciálně pro fanoušky, odjíždí ve 14:30. V prvním autobusu mohou také jet fanoušci za standardních podmínek - k dispozici jsou zbylá volná místa po usazení hráčů a realizačního týmu. Druhý autobus je určen pro fanoušky, kteří se nahlásili předem (podle instrukcí na webové stránce klubu, ve Zpravodaji, nebo na facebooku). Pro všechny platí, že cena je 50 Kč a platí se před odjezdem v recepci stadionu. Také platí to, že z dopravy budou vyloučeny osoby pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek...

ČSLH: