Mělnický hokej je vítězem další krajské soutěže

06.03.2016 | Viktor Šebík

V nejúspěšnějším víkendu celé šestnáctileté existence klubu HC Junior Mělník zvítězili mělničtí dorostenci v Krajské lize dorostu 2015/2016

Ve chvíli, kdy ještě možná doznívaly oslavy vítězství A-mužstva ve finále Krajské ligy mužů, nastoupili ke svému závěrečnému zápasu v soutěži také mělničtí dorostenci. V krajské lize dorostu je čekal zápas na ledě druhého týmu (Zbraslav) a o celkové vítězství v soutěži je mohl připravit jenom výsledkový kolaps v podobě prohry zhruba o deset branek. Mělník si ale svoji dominantní pozici v soutěži uhlídal a Zbraslav jasně přehrál 9:1. Den po týmu mužů tak má Mělník dalšího vítěze krajské ligy, mělnické dorostence čeká buď kvalifikace o Ligu staršího dorostu, nebo možná dokonce i přímý postup. Informace o dalším postupu zatím ČSLH nezveřejnil....

Muži: Zápas s PZ Kladno

Sobotní domácí zápas proti PZ Kladno byl z technických důvodů odložen

Týden hokeje v Mělníku

25.1.2018 se na zimním stadionu v Mělníku ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje koná náborová akce Týden hokeje

Muži: HC Junior Mělník - HC Buldoci Neratovice 2:3 po prodloužení

Dnešní zápas dokázal, že v derby hra na favorita nemá význam

Vánoční turnaje přípravky r.2010 a mladší

Mladší žáci - víkendový report