Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Mělnický hokej je vítězem další krajské soutěže

06.03.2016 | Viktor Šebík

V nejúspěšnějším víkendu celé šestnáctileté existence klubu HC Junior Mělník zvítězili mělničtí dorostenci v Krajské lize dorostu 2015/2016

Ve chvíli, kdy ještě možná doznívaly oslavy vítězství A-mužstva ve finále Krajské ligy mužů, nastoupili ke svému závěrečnému zápasu v soutěži také mělničtí dorostenci. V krajské lize dorostu je čekal zápas na ledě druhého týmu (Zbraslav) a o celkové vítězství v soutěži je mohl připravit jenom výsledkový kolaps v podobě prohry zhruba o deset branek. Mělník si ale svoji dominantní pozici v soutěži uhlídal a Zbraslav jasně přehrál 9:1. Den po týmu mužů tak má Mělník dalšího vítěze krajské ligy, mělnické dorostence čeká buď kvalifikace o Ligu staršího dorostu, nebo možná dokonce i přímý postup. Informace o dalším postupu zatím ČSLH nezveřejnil....

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

Vítězem RHML 2017/2018 se stali Dravci Lužec

Finále RHML 2017-2018