Vítězem RHML ročníku 2015/2016 se stali Dravci Lužec

21.03.2016 | Viktor Šebík

V neděli 20.3.2016 skončil další ročník RHML

Finálovou sérii ovládli Dravci Lužec. Svého soupeře (AB Neratovice) porazili nejdříve v sobotu vysoko 10:2 a v neděli, i přes průběžný stav 0:2 a 1:3, dokázali zvítězit 6:4. V dramatických posledních dvou minutách druhého finále nejdříve Lužec do prázdné neratovické branky zvýšil na 5:3, vzápětí Neratovice vstřelily kontaktní gól na 5:4, ale Lužec potvrdil dalším gólem do prázdné své vítězství.

Vítězem kanadského bodování a zároveň nejlepším střelcem soutěže se stal Marek Adam (AB Neratovice), který ve 27 zápasech zaznamenal 86 bodů za 63 branek a 23 nahrávek.

RHML 2015/2016:

1. Dravci Lužec
2. AB Neratovice
3. HC Kostelec nad Labem
4. HC Štětí
5. Avia Praha
6. HC Mnetěš Bulls
7. Konstrukt Mělník
8. TJ Sokol Přívory
9. UNREAL Štětí
10. Novanta
11. HC Kohouti Zdiby
12. New Stav
13. SDH Lhotka

Tabulka základní části soutěže je ZDE

(UNREAL Štětí sice skončil v základní části na 7. místě, ale play-off se nezúčastnil. Na 7.místo tabulky se tak posunul
Konstrukt a na 8. místo Přívory).

Výsledky jednotlivých zápasů jsou ZDE

Kanadské bodování soutěže je ZDE Kanadské bodování je ale trochu zkreslené špatně vypisovanými zápisy - chybí např. křestní jména hráčů se stejným příjmením, chybí čísla hráčů, po utkání se nekontrolují chyby při označení střelců a asistentů apod.

Zákazy startu na 2 utkání si do příštího ročníku přenášejí hráči Rosenberger a Pavlík (oba HC Kohouti Zdiby), letošní závěr soutěže se odehrál bez větších disciplinárních prohřešků, což je velmi pozitivní fakt.

ČSLH: