Závěrečný program A-mužstva v sezóně 2015-2016

13.04.2016 | Viktor Šebík

Informace o poslední akci A-mužstva této sezóny

V neděli 17.4.2016 od 17:30 mají příznivci mělnického hokeje zúčastnit se společného bruslení s A-mužstvem. Mělnické Áčko naplánovalo tuto akci jako poděkování fanouškům za podporu v sezóně - všichni příznivci se tak mohou s hráči sejít na ledě, vyfotografovat se, podiskutovat, nechat si hráče podepsat, atd..... Zároveň je to poslední možnost, jak se v této sezóně dostat v Mělníku na led, protože v neděli 17.4.2016 se vypíná chlazení a večer se začne rozpouštět ledová plocha.

Upozornění pro návštěvníky - od 17:00 bude v hale probíhat závěrečné fotografování A-mužstva. Prosíme fanoušky, aby nevstupovali do záběru, tedy na tribuny, před kterými bude fotografování probíhat. Děkujeme za pochopení.

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010