Závěrečný program A-mužstva v sezóně 2015-2016

13.04.2016 | Viktor Šebík

Informace o poslední akci A-mužstva této sezóny

V neděli 17.4.2016 od 17:30 mají příznivci mělnického hokeje zúčastnit se společného bruslení s A-mužstvem. Mělnické Áčko naplánovalo tuto akci jako poděkování fanouškům za podporu v sezóně - všichni příznivci se tak mohou s hráči sejít na ledě, vyfotografovat se, podiskutovat, nechat si hráče podepsat, atd..... Zároveň je to poslední možnost, jak se v této sezóně dostat v Mělníku na led, protože v neděli 17.4.2016 se vypíná chlazení a večer se začne rozpouštět ledová plocha.

Upozornění pro návštěvníky - od 17:00 bude v hale probíhat závěrečné fotografování A-mužstva. Prosíme fanoušky, aby nevstupovali do záběru, tedy na tribuny, před kterými bude fotografování probíhat. Děkujeme za pochopení.

2.třída - HKK Silver Cup 2017, Kralupy nad Vltavou

V sobotu 18.11.2017 odehráli mělničtí druháci (r.2010 a mladší) mimosoutěžní turnaj v Kralupech

Odjezd autobusu na utkání KLM

Informace o odjezdu na nedělní zápas do Slaného