Rozpisy soutěží sezóny 2016-2017

11.07.2016 | Viktor Šebík

V sekci utkání se začínají objevovat rozpisy soutěží nadcházející sezóny (AKTUALIZOVÁNO)

K 11.7.2016 jsou k dispozici rozpisy nadcházející sezóny Krajské ligy mužů a Ligy staršího dorostu - oba rozpisy jsou k dispozici v sekci "Utkání". Další kategorie budou následovat v návaznosti na to, jak je vydají řídící svazy jednotlivých soutěží. 12.7.2016 byl doplněn rozpis Žákovské ligy starších žáků 2003/2004 "B". Jedná se ale o předběžnou informaci - rozpis byl vytvořen na základě obecných Bergerových tabulek a čísel nalosovaných na červnovém aktivu klubů. Dokud ale nevyjde oficiální verze rozpisu, může v něm dojít k dodatečným změnám.

ČSLH: