Program mělnického A-mužstva před sezónou 2016/2017, změny v kádru

15.08.2016 | Viktor Šebík

A-mužstvo HC Junior Mělník odehraje před sezónou minimálně tři přátelská utkání

První přátelák má na programu A-mužstvo v úterý 16.8.2016. Od 17:30 se utká v Mělníku s juniorským týmem PZ Kladno, účastníkem Ligy juniorů. V zápase by se měli představit dva hráči, kteří by mohli do sezóny posílit tým Mělníka - P.Litera a M.Homolka.

Ke druhému zápasu by na 99% měla do Mělníka přijet Roudnice, zápas je v plánu 27.8.2016 od 17:30.
3.9.2016 se v Mělníku představí A-mužstvo HC Letci Letňany, tedy tým, který patřil před loňskou sezónou společně s budějovickým David Servisem k největším favoritům na postup do II.ligy. Letňany nakonec zůstaly kousek pod vrcholem, po kterém naopak sahal tým Mělníka a toto utkání by mohlo nabídnout zajímavou podívanou.

Stále zbývá jeden termín na přátelské utkání (20.8.2016 od 17:30), ale zatím se stále nedaří sehnat soupeře.

Změny v kádru mužstva:
- svoji bohatou kariéru plánovaně ukončil Tomáš Fiala
- do kádru mužstva se hlásí útočník Petr Litera (1995, HC Sparta Praha) a obránce Marek Homolka (1994, HK Kralupy nad Vltavou), o jejich působení v týmu (hostování) bude rozhodnuto po přátelských utkáních
- otazníky nad dalším působením M.Příhody (zvažoval ukončení kariéry) jsou také vyjasněny. Martin bude pokračovat, ohlásil ale svoji poslední sezónu.
- naplno do hry se konečně zapojí po dlouhé rekonvalescenci J.Vernek

Další změny v kádru nejsou, mužstvo pracuje a těší se na sezónu, ve které by chtělo navázat na vydařené poslední sezóny. Jestli vykročí správnou nohou může být znát už zítra od 17:30....

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010