Pojď hrát hokej

14.01.2017 | Viktor Šebík

Přijďte ve středu 25.1.2017 mezi 14:00 a 17:00 na Zimní stadion Mělník na akci Týden hokeje

Ve středu 25.1.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Junior Mělník ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na Zimním stadionu v Mělníku vůbec poprvé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Jiřího Krejsu (608 233 340) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Muži: Zápas s PZ Kladno

Sobotní domácí zápas proti PZ Kladno byl z technických důvodů odložen

Týden hokeje v Mělníku

25.1.2018 se na zimním stadionu v Mělníku ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje koná náborová akce Týden hokeje