Informace ke čtvrtfinálové sérii KLM (AKTUALIZOVÁNO)

13.02.2017 | Viktor Šebík

Informace o hracích dnech nadcházejícího čtvrtfinálového víkendu

STK potvrdila žádost Mělníka o "narovnání" termínů čtvrtfinálových utkání. Takže je potvrzeno, že ve Vlašimi se hraje v sobotu 18.2.2017 od 17:30 a odveta v Mělníku v neděli 19.2.2017 také od 17:30.
Autobus do Vlašimi odjíždí ve 13:45 od zimáku v Mělníku. Pro fanoušky jsou k dispozici zbylá volná místa po usazení A-mužstva a realizačního týmu. Platba za dopravu je 50 Kč za osobu na recepci stadionu, jako obvykle.

Původní text:
Před několika minutami bylo na HOSYSu zveřejněno rozlosování čtvrtfinálových sérií. Z nepochopitelného důvodu je tam uvedeno, že ve Vlašimi se hraje v pátek 17.2.2017 a v Mělníku v sobotu 18.2.2017, což je v rozporu s platným Rozpisem soutěží Středočeského KVV ČSLH pro tuto sezónu. Vznesl jsem proto návrh na změnu termínů tak, aby to bylo podle rozpisu, tedy ve Vlašimi v sobotu a v Mělníku v neděli.
Nicméně na webu Vlašimi je již sobotní zápas uveden se začátkem v 17:30, v Mělníku máme naplánováno na neděli, také 17:30. A pokud bychom k těmto termínům nedostali oficiální svolení STK, byli bychom pravděpodobně schopní se s Vlašimí domluvit.
O vývoji budeme průběžně informovat.

Krajská liga mužů 2019-2020

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka