Muži, Druhé semifinále: HC Lev Benešov - HC Junior Mělník 2:3

26.02.2017 | Viktor Šebík

I letos si Mělník zahraje finále!

Ve čtrnácté minutě vstřelil D.Šubrt úvodní gól zápasu a Mělník vedl 1:0. Benešov vyrovnal na 1:1 ve 34. minutě při přesilovce. Na 2:1 dal ve 38. minutě gól P.Litera, také při přesilovce. Ve 45. minutě zvýšiil Litera na 3:1. Čtyři a půl minuty před koncem základní hrací doby Benešov snížil na 2:3. Ani závěrečná power-play domácích ale už skóre nezměnila a Mělníka tak i v této sezóně nebude chybět ve finále Krajské ligy mužů! Soupeřem Mělníka je tentokrát tým HC Lev Slaný, první zápas se hraje v pátek večer v Mělníku, odveta v sobotu ve Slaném, případný třetí zápas by se hrál v neděli opět ve Slaném.

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy

Odjezd autobusu do Rakovníka

Informace o odjezdu autobusu na čtvrtfinále KLM