Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Muži, Druhé semifinále: HC Lev Benešov - HC Junior Mělník 2:3

26.02.2017 | Viktor Šebík

I letos si Mělník zahraje finále!

Ve čtrnácté minutě vstřelil D.Šubrt úvodní gól zápasu a Mělník vedl 1:0. Benešov vyrovnal na 1:1 ve 34. minutě při přesilovce. Na 2:1 dal ve 38. minutě gól P.Litera, také při přesilovce. Ve 45. minutě zvýšiil Litera na 3:1. Čtyři a půl minuty před koncem základní hrací doby Benešov snížil na 2:3. Ani závěrečná power-play domácích ale už skóre nezměnila a Mělníka tak i v této sezóně nebude chybět ve finále Krajské ligy mužů! Soupeřem Mělníka je tentokrát tým HC Lev Slaný, první zápas se hraje v pátek večer v Mělníku, odveta v sobotu ve Slaném, případný třetí zápas by se hrál v neděli opět ve Slaném.

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník