Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Finále KLM 2016/2017

26.02.2017 | Viktor Šebík

Informace k finálové sérii mezi HC Junior Mělník

Rozpis soutěže Krajské ligy mužů 2016/2017 určuje hrací systém finále taktHraje se na 2 vítězné zápasy. Pokud utkání skončí v základní hrací době remízou, následuje desetiminutové prodloužení hrané ve čtyřech hráčích. Prodloužení končí po 10 minutách nebo vstřelením branky. Pokud nepadne vítězná branka v prodloužení, jedou se samostatné nájezdy. Nejdříve tři série, v případě nerozhodného výsledku se jede tie-break vždy po jednom hráči až do rozhodnutí. První zápas se hraje na ledě celku hůře postaveného po základní části soutěže. Druhé, a případně třetí, se hraje na ledě lépe postaveného celku po základní části.
První finálové utkání je na programu v pátek 3.3.2017 od 17:30 v Mělníku. Odveta a případné rozhodující utkání se hraje ve Slaném v sobotu 4.3.2017, resp. v neděli 5.3.2017. Dle rozpisu ledu ZS Slaný by se mělo hrát od 17:00 v sobotu i v neděli.

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník