Odhlášení starších žáků ze soutěže

02.03.2017 | Viktor Šebík

Informace o mužstvu starších žáků HC Junior Mělník

Vzhledem k totálnímu rozkladu mužstva a tím pádem nedostatečnému počtu hráčů v kádru (zranění a nemoci hráčů, ukončení činností, nemožnost doplnit mužstvo hráči mladších žáků kvůli odchodu ambiciózních hráčů do "lepších klubů", apod.) bylo mužstvo starších žáků s okamžitou platností dne 3.3:2017 odhlášeno z letošní Ligy starších žáků "B".

Vedení klubu vyjadřuje lítost nad tímto bezprecedentním krokem, který má, mimo jiné, i neblahý finanční dopad v podobě pokuty udělené klubu Krajským výkonným výborem ČSLH. Bohužel, jiná možnost neexistuje.

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3