Odhlášení starších žáků ze soutěže

02.03.2017 | Viktor Šebík

Informace o mužstvu starších žáků HC Junior Mělník

Vzhledem k totálnímu rozkladu mužstva a tím pádem nedostatečnému počtu hráčů v kádru (zranění a nemoci hráčů, ukončení činností, nemožnost doplnit mužstvo hráči mladších žáků kvůli odchodu ambiciózních hráčů do "lepších klubů", apod.) bylo mužstvo starších žáků s okamžitou platností dne 3.3:2017 odhlášeno z letošní Ligy starších žáků "B".

Vedení klubu vyjadřuje lítost nad tímto bezprecedentním krokem, který má, mimo jiné, i neblahý finanční dopad v podobě pokuty udělené klubu Krajským výkonným výborem ČSLH. Bohužel, jiná možnost neexistuje.

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...

Nábor 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se na mělnickém zimním stadionu sešli malí zájemci o bruslení a hokej

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora

Extraligoví chomutovští piráti se bojí Mělníka!

Mladší žáci - Výlet do Nymburku přinesl devítigólovou radost.

Turnaj ČSLH v Minihokeji přípravek 2010, Neratovice 3.12.2017.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 1:5

Mikuláš na ledě HC Junior Mělník