Odhlášení starších žáků ze soutěže

02.03.2017 | Viktor Šebík

Informace o mužstvu starších žáků HC Junior Mělník

Vzhledem k totálnímu rozkladu mužstva a tím pádem nedostatečnému počtu hráčů v kádru (zranění a nemoci hráčů, ukončení činností, nemožnost doplnit mužstvo hráči mladších žáků kvůli odchodu ambiciózních hráčů do "lepších klubů", apod.) bylo mužstvo starších žáků s okamžitou platností dne 3.3:2017 odhlášeno z letošní Ligy starších žáků "B".

Vedení klubu vyjadřuje lítost nad tímto bezprecedentním krokem, který má, mimo jiné, i neblahý finanční dopad v podobě pokuty udělené klubu Krajským výkonným výborem ČSLH. Bohužel, jiná možnost neexistuje.

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010