Rozlosování soutěží 2017/2018

20.06.2017 | Viktor Šebík

Dnes proběhlo na Krajském svazu ČSLH rozlosování soutěží pro sezónu 2017/2018 AKTUALIZOVÁNO

V sekci utkání jsou rozpisy KLM (muži A), KSM (muži B), RLSD (starší dorost), RLMD (mladší dorost), ŽLSŽ "B" (starší žáci) a ŽLMŽ "D".
Oproti původně zveřejněnému rozpisu nastala jediná změna - v soutěži KSM došlo k záměně vylosovaných čísel u Sedlčan a Hořovic, pro Mělník B ale zůstalo jinak vše beze změny.
Rozpisy přípravek 4., 3. a 2.třídy budou doplněny jakmile je STK KVV ČSLH vydá a zveřejní.

Muži: Zápas s PZ Kladno

Sobotní domácí zápas proti PZ Kladno byl z technických důvodů odložen

Týden hokeje v Mělníku

25.1.2018 se na zimním stadionu v Mělníku ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje koná náborová akce Týden hokeje