Rozlosování soutěží 2017/2018

20.06.2017 | Viktor Šebík

Dnes proběhlo na Krajském svazu ČSLH rozlosování soutěží pro sezónu 2017/2018 AKTUALIZOVÁNO

V sekci utkání jsou rozpisy KLM (muži A), KSM (muži B), RLSD (starší dorost), RLMD (mladší dorost), ŽLSŽ "B" (starší žáci) a ŽLMŽ "D".
Oproti původně zveřejněnému rozpisu nastala jediná změna - v soutěži KSM došlo k záměně vylosovaných čísel u Sedlčan a Hořovic, pro Mělník B ale zůstalo jinak vše beze změny.
Rozpisy přípravek 4., 3. a 2.třídy budou doplněny jakmile je STK KVV ČSLH vydá a zveřejní.

Změny v kádru A-týmu na novou sezónu

Informace o A-mužstvu na sezónu 2019-2020. Zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior Mělník

Přípravné utkání HC Lev Slaný - HCJM

Informace o prvním přátelském utkání HC Junior Mělník před sezónou 2019-2020 - zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior...

Rozpisy soutěží HC Junior Mělník na sezónu 2019-2020

V sekci "UTKÁNÍ" jsou rozpisy soutěží jednotlivých týmů HCJM na nadcházející sezónu.

Krajská liga mužů 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3