Rozlosování soutěží 2017/2018

20.06.2017 | Viktor Šebík

Dnes proběhlo na Krajském svazu ČSLH rozlosování soutěží pro sezónu 2017/2018 AKTUALIZOVÁNO

V sekci utkání jsou rozpisy KLM (muži A), KSM (muži B), RLSD (starší dorost), RLMD (mladší dorost), ŽLSŽ "B" (starší žáci) a ŽLMŽ "D".
Oproti původně zveřejněnému rozpisu nastala jediná změna - v soutěži KSM došlo k záměně vylosovaných čísel u Sedlčan a Hořovic, pro Mělník B ale zůstalo jinak vše beze změny.
Rozpisy přípravek 4., 3. a 2.třídy budou doplněny jakmile je STK KVV ČSLH vydá a zveřejní.

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3

Čáslav zvítězila v rozhodujícím třetím utkání semifinále KLM a Mělník tak obsadil konečné třetí místo v soutěži

KLM: HC Junior Mělník - HK Čáslav 3:2 v prodloužení

Mělník vyrovnal stav semifinále na 1:1