Rozlosování soutěží 2017/2018

20.06.2017 | Viktor Šebík

Dnes proběhlo na Krajském svazu ČSLH rozlosování soutěží pro sezónu 2017/2018 AKTUALIZOVÁNO

V sekci utkání jsou rozpisy KLM (muži A), KSM (muži B), RLSD (starší dorost), RLMD (mladší dorost), ŽLSŽ "B" (starší žáci) a ŽLMŽ "D".
Oproti původně zveřejněnému rozpisu nastala jediná změna - v soutěži KSM došlo k záměně vylosovaných čísel u Sedlčan a Hořovic, pro Mělník B ale zůstalo jinak vše beze změny.
Rozpisy přípravek 4., 3. a 2.třídy budou doplněny jakmile je STK KVV ČSLH vydá a zveřejní.

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010