Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Soutěže mužů v sezóně 2017-2018

14.08.2017 | Viktor Šebík

Informace k organizaci a rozlosování soutěží KLM a KSM v sezóně 2017-2018

Krajská liga mužů (HC Junior Mělník „A“) bude mít v sezóně 2017/2018 nový hrací model (tento model bude platit na následující 3 sezóny, tedy až do roku 2018-2020 včetně).

-       V soutěži startuje 16 účastníků

-    Tým jsou rozděleny na skupiny „Západ“ (Černošice, PZ Kladno, Králův Dvůr, Mělník, Neratovice, HC Příbram, Rakovník, Slaný) a  „Východ“ (Benešov, Čáslav, Kutná Hora, Mladá Boleslav B, Poděbrady, Velké Popovice, Vlašim, Žabonosy

-      základní části se utká každý s každým v rámci skupiny dvakrát (doma, venku) a s týmy z druhé skupiny pouze jednou (doma nebo venku – podle rozlosování, v následující sezóně se to otočí)

-       Pořadí utkání je – 3 utkání za sebou ve skupině, 2 utkání za sebou s druhou skupinou

-      Za vítězství jsou 3 body, při remíze se hraje po tříminutové přestávce bez úpravy ledu 5 minut prodloužení 3 – 3 s „náhlou smrtí“. Pokud nepadne branka, jedou se nájezdy – 3 na každé straně, pak po jednom až do rozhodnutí.

-     Play-off hrají první čtyři týmy z každé skupiny, hraje se na 2 vítězná utkání (z pohledu lépe umístěného týmu se hraje doma – venku – případně doma), hrací dny jsou středa, sobota, případně neděle. Čtvrtfinále se hraje v rámci skupiny (1-4, 2-3), semifinále křížem mezi skupinami (lépe umístěný ze skupiny Západ proti hůře umístěnému ze skupiny Východ a naopak). Finále začíná doma lépe umístěný tým po základní části.

-      V případě nerozhodného výsledku je pauza 15 minut s úpravou ledu, 10 minut prodloužení 5 – 5 s „náhlou smrtí“. Pokud nepadne branka, jedou se nájezdy – 5 na každé straně, pak po jednom až do rozhodnutí.

-      Čtvrtfinále je na programu 21. – 25.2.2018, semifinále 28.2. – 4.3.2018, finále 7. – 11.3.2018

-      Baráž o udržení v KLM – poslední tým z každé skupiny KLM, první dva týmy z KSM (vítěz skupiny Sever a Jih)


Krajská soutěž mužů (HC Junior Mělník „B“) bude mít také nový hrací model.

-       V soutěži startuje 13 účastníků

-     Tým jsou rozděleny na skupiny „Sever“ (Benátky, Hvězda Kladno, Kralupy nad Vltavou, Mělník „B“, Rakovník „B“, Zlonice, Žilina) a „Jih“ (Hořovice, Velké Popovice „B“, Spartak Příbram, Sedlčany, Žebrák, Božetice)

-      základní části se utká každý s každým v rámci skupiny dvakrát (doma, venku – 12 utkání Sever, 10 utkání Jih) a s týmy z druhé skupiny pouze jednou (doma nebo venku – podle rozlosování, v následující sezóně se to otočí – 6 utkání Sever, 7 utkání  Jih)

-      Celkem je 21 hracích termínů, týmy ze skupiny Sever odehrají 18 utkání, ze skupiny Jih 17

-       Pořadí utkání je – 3 utkání za sebou ve skupině, 2 utkání za sebou s druhou skupinou

-       Za vítězství jsou 3 body, při remíze se hraje po tříminutové přestávce bez úpravy ledu 5 minut prodloužení 3 – 3 s „náhlou smrtí“. Pokud nepadne branka, jedou se nájezdy – 3 na každé straně, pak po jednom až do rozhodnutí.

-       Baráž o postup do KLM – viz výše

 
Aktuální články
Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

 
Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

 
Matěj Krejsa, hokej za mořem
 
Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010
 
Muži: HC Junior Mělník - HK Kralupy 5:4
 
Filip Martinec, chladnokrevný střelec
 
Divoký zápas ve Slaném
 
Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro r. 2010
 
Autobus do Slaného
 
 
RSS