Víkendové výsledky - přípravka 2010 a mladší

16.10.2017 | Pavel Bradáč

Informace o utkáních nejmladší kategorie HC Junior Mělník

Turnaj Neratovice 14.10.2017 - ročník 2010 a mladší

Sobotní turnaj v Neratovicích za účasti domácích Buldoků, Letců z Letňan, Nymburských Lvů a HC Junior Mělník přinesl skvělou hru naší přípravky a konečné 3. místo je pěkným výsledkem nadějí mělnického hokeje.

V prvním utkání s HC Letci Letňany se hrál velmi rychlý minihokej s obrovským nasazením a šancemi na obou stranách. O konečném výsledku 10:9 pro Letce rozhodl gól 80 vteřin před koncem. Tým podal jeden z nejlepších výkonů letošní sezóny a tak bylo po závěrečném hvizdu zklamání z prohry ve tvářích hráčů opravdu velké.

Ve druhém zápase s Nymburkem byla znát únava z předešlého zápasu a výsledek po první třetině 2:9 byl pro nás studenou sprchou. Mělnická přípravka však zápas nevypustila a bojovným výkonem vyhrála druhou třetinu 4:3. Poslední skončila remízou 2:2, takže celkový výsledek 14:8 byl možná až příliš krutý.

Do posledního zápasu nastoupili hráči Junioru s velkou chutí a skvělým výkonem dokázali přehrát domácí Neratovice 12:5.

O konečném pořadí rozhodlo vzájemné skóre, v němž Mělníku chyběl k celkovému 2. místu jediný gól.

Konečné umístění:

1. HC Nymburský Lev

2. HC Letci Letňany

3. HC Junior Mělník

4. HC Buldoci Neratovice

Sestava HC Junior Mělník:

brankář: Ondřej Semelka, hráči: Lukáš Říha, Vojtěch Dáňa, David Hořejší, Jakub Roubíček, Václav Krejča, Adam Vraný, Martin Bradáč, Kryštof Semelka.

Přátelské utkání přípravek ročník 2010 a mladší 15.10.2017 - HC Junior Mělník - HK Kralupy

Přátelské utkání pro nejmenší hokejisty našeho klubu posloužilo jako perfektní trénink a hlavně začínající hráči si vyzkoušeli atmosféru utkání v minihokeji.

Celkové vítězství 11:2 bylo zaslouženou odměnou za předvedený výkon.

Pavel Bradáč za přípravky r.2010 a mladší

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3