Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendový report - mladší a starší žáci, mladší dorost

16.10.2017 | Klára Kalitová, Václav Drábek

Informace o víkendových utkáních mládežnických kategorií HC Junior Mělník

Mladší žáci, Žákovská liga mladších žáků: HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 9:3

První dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. Mělničtí hráči ale dokázali využít více příležitostí a tak byl stav po 40 minutách 4:2. Snížení hostů na 4:3 ale paradoxně probudilo mělnické hráče a ti do konce zápasu navýšili skóre na konečných 9:3. Zápas rozhodla větší bojovnost a nasazení domácího týmu.

Zápis je ZDE

Zápis ze sobotní výhry 12:2 v Neratovicích je ZDE

Klára Kalitová, vedoucí mužstva

 

 

Starší žáci, Žákovská liga starších žáků: HC Junior Mělník – BK Mladá Boleslav 0:26

Dnešní utkání se od začátku odehrávalo zcela v režii hostujícího týmu. Mělničtí hokejisté se nedokázali vůbec prosadit do šance, jasná převaha soupeře byla vidět ve všech činnostech. I když to tak podle výsledku nevypadá, mělnický brankář Lukáš Neumann chytal výborně a svůj tým uchránil před mnohem větším výpraskem. Odměnou za jeho výkony je i opakovaná nominace do širšího kádru krajského výběru. Vnímám, že naše mužstvo, které před sezónou opustilo pět klíčových hráčů (odchod do Boleslavi a Kladna) a které je poskládané z méně zkušených hráčů z Mělníka, Kralup a Neratovic, kráčí pomalými krůčky vpřed a lepší se každým týdnem. Hráčům i rodičům patří velký dík za to, že se nenechají odradit zápasy s podobným průběhem a že se vždy znovu a znovu k zápasu staví s odhodláním porvat se o co nejlepší výsledek.

Zápis je ZDE

Václav Drábek, trenér

 

Mladší dorost, Regionální liga mladšího dorostu: BK Mladá Boleslav B - HC Junior Mělník 12:3

Mělnickému dorostu se v zápase v Boleslavi od začátku nic nedařilo. Boleslavští mladíci mnohem více bruslili, z jejich lepšího pohybu pramenily šance a tak jedinou otázkou bylo, kolik jich domácí tým dokáže proměnit. Z celého utkání byla Mladá Boleslav „na puku“ snad 55 minut. Mělničtí dorostenci v jedenácti hráčích nedokázali udržet tempo, „ztratili šťávu“ a nedokázali domácímu Bruslařskému klubu vážněji konkurovat.

Naši hráči by si měli sáhnout do svědomí a uvědomit si, že bez tvrdého tréninku, pokory a týmové práce to v hokeji prostě nejde…

Václav Drábek, trenér

 

 
Aktuální články
Muži: HC Junior Mělník - HK Lev Slaný 6:0

Důležitá výhra v přímém souboji o postup do play-off vypadá podle výsledku snadněji, než tomu bylo ve skutečnosti na ledě

 
Týden hokeje

HC Junior Mělník pořádá ve spolupráci s ČSLH další náborovou akci Týden hokeje

 
Muži: HC Příbram - HC Junior Mělník 5:1

Díky vítězství v tomto zápase se Příbram dotáhla v tabulce právě na Mělník

 
Autobus do Příbrami
 
Muži: HC Junior Mělník - HK Králův Dvůr 2:1 po prodloužení
 
Muži: HC Benešov - HC Junior Mělník 3:2
 
Vánoční turnaj ELEKTROWIN CUP 2018 - Příbram 27.12.2018
 
Velmi slušné představení přípravky r. 2010
 
Muži: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim
 
Ohlédnutí za zápasy přípravky a mladších žáků z víkendu (8. - 9. 12.)
 
 
   RSS