Víkendový report - mladší žáci

23.10.2017 | Klára Kalitová

Výhra v Benátkách potěší vždy

První dvě třetiny utkání se hrál vyrovnaný hokej. Na obou stranách padlo po dvou gólech (za Mělník se trefili Říha a Fišer) a žádné mužstvo nemělo znatelnou převahu. Stav utkání byl i po druhé třetině 2:2. Ve 46 minutě třetí třetiny zvýšil Štajnc na 3:2. Vyplatily se rady trenérů střílet na bránu a ve 47 minutě vyšla střela Kalitovi - 4:2 pro Mělník. Mělničtí hráči ale ještě museli ukázat bojovnost v obraně, protože soupeř začal vyvíjet velký nátlak, ve snaze srovnat skóre. Minutu a půl před koncem domácí odvolali brankáře, Říha pomalým, leč úspěšným pukem trefil prázdnou branku. Výhra 5:2 potěšila nejen hráče a trenéry, ale i fandící rodiče.

Zápis z utkání je ZDE

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010