Víkendový report - mladší žáci

23.10.2017 | Klára Kalitová

Výhra v Benátkách potěší vždy

První dvě třetiny utkání se hrál vyrovnaný hokej. Na obou stranách padlo po dvou gólech (za Mělník se trefili Říha a Fišer) a žádné mužstvo nemělo znatelnou převahu. Stav utkání byl i po druhé třetině 2:2. Ve 46 minutě třetí třetiny zvýšil Štajnc na 3:2. Vyplatily se rady trenérů střílet na bránu a ve 47 minutě vyšla střela Kalitovi - 4:2 pro Mělník. Mělničtí hráči ale ještě museli ukázat bojovnost v obraně, protože soupeř začal vyvíjet velký nátlak, ve snaze srovnat skóre. Minutu a půl před koncem domácí odvolali brankáře, Říha pomalým, leč úspěšným pukem trefil prázdnou branku. Výhra 5:2 potěšila nejen hráče a trenéry, ale i fandící rodiče.

Zápis z utkání je ZDE

Muži: Zápas s PZ Kladno

Sobotní domácí zápas proti PZ Kladno byl z technických důvodů odložen

Týden hokeje v Mělníku