Víkendový report - mladší žáci

23.10.2017 | Klára Kalitová

Výhra v Benátkách potěší vždy

První dvě třetiny utkání se hrál vyrovnaný hokej. Na obou stranách padlo po dvou gólech (za Mělník se trefili Říha a Fišer) a žádné mužstvo nemělo znatelnou převahu. Stav utkání byl i po druhé třetině 2:2. Ve 46 minutě třetí třetiny zvýšil Štajnc na 3:2. Vyplatily se rady trenérů střílet na bránu a ve 47 minutě vyšla střela Kalitovi - 4:2 pro Mělník. Mělničtí hráči ale ještě museli ukázat bojovnost v obraně, protože soupeř začal vyvíjet velký nátlak, ve snaze srovnat skóre. Minutu a půl před koncem domácí odvolali brankáře, Říha pomalým, leč úspěšným pukem trefil prázdnou branku. Výhra 5:2 potěšila nejen hráče a trenéry, ale i fandící rodiče.

Zápis z utkání je ZDE

Změny v kádru A-týmu na novou sezónu

Informace o A-mužstvu na sezónu 2019-2020. Zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior Mělník

Přípravné utkání HC Lev Slaný - HCJM

Informace o prvním přátelském utkání HC Junior Mělník před sezónou 2019-2020 - zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior...

Rozpisy soutěží HC Junior Mělník na sezónu 2019-2020

V sekci "UTKÁNÍ" jsou rozpisy soutěží jednotlivých týmů HCJM na nadcházející sezónu.

Krajská liga mužů 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3