Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Informace o zápasech nejmladších přípravek HC Junior Mělník

Přátelské utkání přípravky r. 2011 a mladší - 11.11.2017 Louny

HC Slovan Louny – HC Junior Mělník 13:5

Po měsíc starém měření sil na mělnickém stadionu, které skončilo remízou 9:9, proběhla odveta v režii domácího týmu. Lounští prvňáci byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. První třetina nebyla vůbec špatná a skóre 3:5 slibovalo vyrovnaný zápas. Bohužel ve druhé třetině došlo k řadě chyb a domácí tým odskočil na průběžný stav 3:11. Zlepšený výkon ve třetí třetině (2:2) znamenal konečný výsledek 5:13. Pro některé hráče se jednalo o první případně druhý start a získávání zápasových zkušeností je v tuto chvíli důležitější než konečný výsledek.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Dáňa, Leščišin, Jerman, Lovčuk, Vischi, Semelka K., Čížek, Corna, Žižka

Trenéři: Klučkovič, Bradáč

Turnaj přípravky r. 2010 a mladší – 11.12.2017 Nymburk

Velmi povedený nedělní turnaj za účasti týmů HC Nymburský Lev, SC Kolín, HC Benátky a HC Junior Mělník skončil pro naše barvy pěkným druhým místem a hlavně předvedená hra udělala trenérům radost.

HC Junior Mělník – HC Benátky 16:0

Od začátku utkání drželi naši hráči taktovku pevně ve svých rukách a kvalitním výkonem plným krásných přihrávek zaslouženě vyhráli.

HC Junior Mělník – SC Kolín 12:8

Pohoda přenesená z prvního utkání se promítla i do úvodní třetiny s Kolínem. Stav 7:1 vypadal na pohodovou jízdu, ale kolínští hokejisté přidali na pohybu a zaskočili naše borce ve druhé třetině, kterou soupeř vyhrál zaslouženě 4:1. Po naléhání trenérů, hráči pochopili, že musejí zařadit „vyšší rychlostní stupeň“, aby nepřišli o vybojovaný náskok a zlepšeným výkonem v posledním dějství dovedli zápas ke konečnému vítězství.

HC Junior Mělník – HC Nymburský Lev 8:18

Utkání o první místo nabídlo v první třetině strhující podívanou, ve které nechybělo velké nasazení, osobní souboje a devět branek. Stav 4:5 sliboval napínavou podívanou i do dalšího pokračování. Bohužel našim hráčům začaly docházet síly a domácí tým navyšoval skóre ve svůj prospěch. V poslední třetině se naši hokejisté snažili ze všech sil korigovat výsledek a bojovným výkonem zanechali vynikající dojem a vysloužili si obrovské uznání trenérů.

Konečné pořadí:

1.     HC Nymburský Lev

2.     HC Junior Mělník

3.     SC Kolín

4.     HC Benátky

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Říha, Zima, Čmedla R., Čmedla S., Semelka K., Hovorková, Vraný, Bradáč, Krejča, Dáňa

Trenéři: Klučkovič, Bradáč

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara