2.třída - HKK Silver Cup 2017, Kralupy nad Vltavou

22.11.2017 | Pavel Bradáč

V sobotu 18.11.2017 odehráli mělničtí druháci (r.2010 a mladší) mimosoutěžní turnaj v Kralupech

Běží poslední minuta závěrečného utkání HC Junior Mělník vs. HC Slavoj Zbraslav "A" a mělnický tým za stavu 3:2 sahá po vítězství v Silver Cupu. Výhra znamená zisk trofeje, remíza nebo prohra posílá HC Junior na 3. místo. 43 vteřin před koncem je po souboji uprostřed hřiště nařízeno trestné střílení proti našemu mužstvu a hráč Slavoje proměňuje! Konečný stav 3:3, turnajové vítězství protéká mezi prsty... i tak dramatický dokáže být minihokej u nejmladší věkové kategorie.

Hokejovými zážitky nabitý Silver Cup 2017 proběhl v sobotu v Kralupech za účasti týmů HK Kralupy, HC Slovan Louny, HC Junior Mělník a HC Slavoj Zbraslav "A" + "B".
Hrálo se systémem každý s každým, 2x10 minut.

HC Junior Mělník - HC Slovan Louny 4:5
Od začátku vyrovnané utkání se hrálo ve svižném tempu a tři minuty před koncem odskočil tým Slovanu na stav 4:2. Bojovnost našich hráčů, ale dokázala nemožné, když chybělo do konce 90 vteřin bylo vyrovnáno! Bohužel v posledním střídání 25 vteřin před závěrečnou sirénou se nepodařilo zablokovat střelu, která skončila v naší síti.

HC Junior Mělník - HK Kralupy 6:1
Neustávající nasazení ve druhém utkání s domácími slavilo úspěch. První polovina byla velmi vyrovnaná o čemž svědčilo průběžné skóre 1:1. Ve druhé části se našim hokejistům, kteří hráli opravdu dobře, povedlo vstřelit pět branek a dovedli tak zápas ke konečnému vítězství.

HC Junior Mělník - HC Slavoj Zbraslav "B" 7:0
Zápas, který zvládli naši rozjetí borci na výbornou podpořili bezchybní gólmani.

HC Junior Mělník - HC Slavoj Zbraslav "A" 3:3
Zápas o "vše" zdobila na naší straně bojovnost, rychlost a touha po vítezství. Skvělým výkonem jsme šli do zaslouženého vedení 3:1. Škoda, že velké množství šancí zůstalo bez využití, ale i tak vše nasvědčovalo vítěznému závěru. Dvě a půl minuty před koncem však trefil hráč Zbraslavi přesně k tyči, 2:3. Enormní nasazení hráčů, vyústilo ve sporný zákrok v poslední minutě a přísně nařízené trestné střílení... a závěr? Ten je uveden na začátku článku!

Brankáři: Semelka K., Semelka O.
Hráči: Říha, Čmedla R., Čmedla S., Zima, Vischi, Vraný, Krejča, Hovorková, Bradáč, Dáňa
Trenéři: Klučkovič, Bradáč

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...