TURNAJ PŘÍPRAVEK r. 2011 - Neratovice 25.11.2017

26.11.2017 | Pavel Bradáč

Zatím největší letošní úspěch přípravky zaznamenali, překvapivě, ti nejmladší, ročník 2011.

Sobotní turnaj v Neratovicích (neorganizovaný ČSLH) za účasti týmů HC Buldoci Neratovice, HC Slovan Louny, HC Hvězda Praha a HC Junior Mělník měl být pouze dalším testem pro nejmladší mělnické hokejisty.
Na úvod si musíme přiznat, že jsme si velké ambice nedělali, ale parta kolem "ostřílenějšího tria"  (Hovorková, Bradáč, Dáňa) nám udělala vybojovaným 1. místem obrovskou radost!

Hráno systémem každý s každým, 3x12 minut.

1. zápas
HC Junior Mělník - HC Slovan Louny 9:6
Skvělý nástup do utkání s Louny předznamenal vítězné tažení turnajem. Po dvou odehraných minutách jsme vedli 3:0 a náskok si udržovali po celou dobu utkání. Louny, ale hrály velmi dobře a rozhodně se nejednalo o lehké utkání.

2. zápas
HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 4:3
Nejdramatičtější utkání se odehrálo s pražskou Hvězdou. Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme byli, troufám si říci, o kousek lepší, byl pravou hokejovou bitvou. Vítězství jsme doslova urvali dvě minuty před koncem brankou na konečných 4:3.

3. zápas
HC Junior Mělník - HC Buldoci Neratovice 4:2
Poslední utkání s domácími vypadalo ze začátku velmi jednoduše. Když ale Buldoci na konci první třetiny snížili na 3:1, netušili jsme, jak tvrdá práce nás ještě bude čekat. Do poslední třetiny se vstupovalo za stavu 3:2 a našim hokejistům začaly docházet síly. Musíme vyzdvihnout výkon obou brankářů, dvojčat Semelkových, kteří náš tým velmi podrželi! Bojovností a důrazem se povedlo vstřelit branku na 4:2 a uhájit konečné vítězství!!!

Konečné pořadí turnaje:
1. HC Junior Mělník
2. HC Slovan Louny
3. HC Hvězda Praha
4. HC Buldoci Neratovice

Sestava:
brankáři: Semelka O., Semelka K.
hráči: Hovorková, Bradáč, Leščišin, Jerman, Dáňa, Vischi, Čížek, Ubry, Lovčuk
trenéři: Klučkovič, Bradáč

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...

Nábor 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se na mělnickém zimním stadionu sešli malí zájemci o bruslení a hokej

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora

Extraligoví chomutovští piráti se bojí Mělníka!

Mladší žáci - Výlet do Nymburku přinesl devítigólovou radost.

Turnaj ČSLH v Minihokeji přípravek 2010, Neratovice 3.12.2017.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 1:5

Mikuláš na ledě HC Junior Mělník