Náborová akce HC Junior Mělník

27.11.2017 | Viktor Šebík

HC Junior Mělník zve zájemce o lední hokej na náborovou akci 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se v době od 9:00 do 11:00 na zimním stadionu v Mělníku koná náborová akce HC Junior Mělník pro děti narozené v roce 2010 a mladší. Na děti čeká zajímavý program na ledě včetně ukázek činnosti hokejistů a krasobruslařek. Akce proběhne pod vedením trenérů HC Junior Mělník a na ledě se objeví i hráči několika kategorií včetně A-mužstva. Podmínkou účasti jsou brusle a jakákoliv sportovní helma (lze půjčit v obchodě na stadionu). Účastníci dostanou volné vstupenky na večerní utkání A-mužstva proti HC Sršni Kutná Hora.

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010