Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Náborová akce HC Junior Mělník

27.11.2017 | Viktor Šebík

HC Junior Mělník zve zájemce o lední hokej na náborovou akci 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se v době od 9:00 do 11:00 na zimním stadionu v Mělníku koná náborová akce HC Junior Mělník pro děti narozené v roce 2010 a mladší. Na děti čeká zajímavý program na ledě včetně ukázek činnosti hokejistů a krasobruslařek. Akce proběhne pod vedením trenérů HC Junior Mělník a na ledě se objeví i hráči několika kategorií včetně A-mužstva. Podmínkou účasti jsou brusle a jakákoliv sportovní helma (lze půjčit v obchodě na stadionu). Účastníci dostanou volné vstupenky na večerní utkání A-mužstva proti HC Sršni Kutná Hora.

Informace HC Junior Mělník v souvislosti s tzv. GDPR

A mužstvo přebírá Tomáš Hamara

Se začátkem letní přípravy se ujímá trenérského postu u mělnického A týmu Tomáš Hamara

Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník