Aktuální rozpis ledu najdete ZDE

Turnaj ČSLH v Minihokeji přípravek 2010, Neratovice 3.12.2017.

04.12.2017 | Pavel Bradáč

V nedělním soutěžním turnaji v minihokeji se představily týmy A+B HC Buldoci Neratovice, BK Mladá Boleslav, HC Příbram a HC Junior Mělník.

TÝM "A"
HC Junior Mělník "A" - HC Buldoci Neratovice "A" 3:15
Utkání, které našemu A týmu vůbec nevyšlo a skončilo jednoznačným výsledkem pro domácí.

HC Junior Mělník "A" - BK Mladá Boleslav "A" 5:7
Zlepšená hra ve druhém utkání přinesla daleko zajímavější průběh a nechybělo mnoho k získání remízy.

HC Junior Mělník "A" - HC Příbram "A" 15:3
V posledním zápase si s chutí náš tým zastřílel a zvedl si náladu po dvou porážkách.

brankář: Semelka K.
hráči: Čmedla S., Čmedla R., Hovorková, Krejča, Corna, Zima, Jerman, Hořejší
trenér: Klučkovič

TÝM "B"
HC Junior Mělník "B" - HC Buldoci Neratovice "B" 6:4
Hráči "Béčka" tvořeném výhradně ročníky 2011+2012 se předvedli ve velmi dobrém světle a vyhráli úvodní zápas nad domácím týmem Neratovic.

HC Junior Mělník "B" - BK Mladá Boleslav "B" 2:6
Velmi bojovné utkání, ve kterém jsme určitě nebyli horším týmem, rozhodly smolné góly v naší síti.

HC Junior Mělník "B" - HC Příbram "B" 18:2
Naše "mladé pušky" rozstřílely tým Příbrami a zanechaly opravdu slušný dojem.

brankář: Semelka O.
hráči: Dáňa, Bradáč, Leščišin, Fidrant, Vraný, Vischi, Lovčuk, Šplíchal