Mladší žáci - Výlet do Nymburku přinesl devítigólovou radost.

04.12.2017 | Klára Kalitová

Mladší žáci si udržují dobrou formu

Už ve druhé minutě první třetiny skóroval Fojtík a příjemné tak naladil tým i fanoušky. V jeho stopách dále pokračovali Štajnc a Hovorka. Na začátku druhé třetiny Nymburští zabojovali a skórovali. Štajnc si to ale nenechal líbit a obratem zvýšil na 1:4, následovali ho Říha, Fojtík a Walter. Poslední třetina už byla jen v našich rukou a dílo zkázy dokonali Štajnc a Walter.

Autobus do Popovic

Na sobotní zápas do Popovic jede autobus v 15:00 od stadionu

Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver...

Nábor 9.12.2017

V sobotu 9.12.2017 se na mělnickém zimním stadionu sešli malí zájemci o bruslení a hokej

Muži: HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora

Extraligoví chomutovští piráti se bojí Mělníka!

Turnaj ČSLH v Minihokeji přípravek 2010, Neratovice 3.12.2017.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 1:5

Mikuláš na ledě HC Junior Mělník