Extraligoví chomutovští piráti se bojí Mělníka!

06.12.2017 | Viktor Šebík

Velmi milého uznání kvality se dočkalo mělnické Áčko od ikony českého hokeje Vladimíra Růžičky

Vladimír Růžička si při hodnocení výkonu "svých" extraligových Pirátů postěžoval, že "takhle neporazí ani Mělník". To, samozřejmě, potěší mělnické hokejové duše. I když to bylo myšleno, pochopitelně, s velkou nadsázkou.... :)

Článek najdete ZDE

Změny v kádru A-týmu na novou sezónu

Informace o A-mužstvu na sezónu 2019-2020. Zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior Mělník

Přípravné utkání HC Lev Slaný - HCJM

Informace o prvním přátelském utkání HC Junior Mělník před sezónou 2019-2020 - zkopírováno z facebookového profilu hráčů HC Junior...

Rozpisy soutěží HC Junior Mělník na sezónu 2019-2020

V sekci "UTKÁNÍ" jsou rozpisy soutěží jednotlivých týmů HCJM na nadcházející sezónu.

Krajská liga mužů 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3