Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nábor 9.12.2017

10.12.2017 | Viktor Šebík

V sobotu 9.12.2017 se na mělnickém zimním stadionu sešli malí zájemci o bruslení a hokej 

V rámci sobotní Školičky bruslení rozšířené o další hodinu se na mělnickém zimním stadionu konala náborová akce pro malé zájemce o bruslení a lední hokej. Za účasti trenérů HC Junior Mělník a krasobruslařského oddílu Spolek bruslařů mělnických se na ledě postupně objevilo několik desítek dětí. Všechny si mohly vyzkoušet základy bruslení, práci s hokejkou, mohly si i zkusit dát gól brankářům nejmladší mělnické hokejové kategorie, tedy zhruba stejného věku. Děti mohly vidět ukázky volných jízd malých krasobruslařek. Hokejová přípravka i čtyři hoši ze staršího dorostu předvedli něco ze svého hokejového tréninku. Malí fanoušci si také mohli na ledě užít i kontaktu se současným hráčem A mužstva a dřívějším extraligovým hokejistou, nyní také trenérem několika kategorií mělnických hokejistů V.Drábkem, s hráčskou ikonou mělnického hokeje a současným trenérem L.Stinkou, mladými hráči A mužstva (Cicvárek a Valda) a s dvojnásobnou mistryní republiky v ledním hokeji žen (Šebíková).
Dopoledne se vydařilo, na tvářích dětí byly vidět úsměvy a spokojenost, podobně to vypadalo i mimo ledovou plochu, kde dění bedlivě sledovali rodiče. 
Už na místě se několik zájemců domluvilo na tom, že začnou chodit do Školičky bruslení, případně rovnou do hokejové přípravky. Pro všechny jsou ZDE další detailní informace o náboru a organizaci hokejové přípravky - tedy vše potřebné k tomu, aby se dalo zapojit do hokejové činnosti v dresu HC Junior Mělník.

 
Aktuální články
Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

 
Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

 
Matěj Krejsa, hokej za mořem
 
Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010
 
Muži: HC Junior Mělník - HK Kralupy 5:4
 
Filip Martinec, chladnokrevný střelec
 
Divoký zápas ve Slaném
 
Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro r. 2010
 
Autobus do Slaného
 
 
RSS