Přípravka 2010 vyhrála HKK Silver Cup

11.12.2017 | Pavel Bradáč

Série kralupských turnajů s názvem HKK Silver Cup pro r. 2010 měla na pořadu šesté pokračování, tentokrát s podtitulem Vánoční Silver Cup.

Přípravka navazuje na slibné výkony z předešlého měsíce a dokázala turnaj jednoznačně vyhrát!

Turnaj byl obsazen týmy HK Kralupy "Blue Team", HK Kralupy White Team", HC Hvězda Praha a HC Junior Mělník.

Hráno systémem každý s každým, 3x12 minut.

HC Junior Mělník - HK Kralupy "Blue Team" 8:1
Ze začátku vyrovnané utkání naše přípravka postupně ovládla a pohodlně dokráčela k prvnímu vítězství.

HC Junior Mělník - HK Kralupy "White Team" 17:3
I druhý zápas proti kralupským byl vydařeným představením a bez větších komplikací se náš tým radoval z vítězství.

HC Junior Mělník - HC Hvězda Praha 10:2
Zápas o první místo začal lépe pražský tým, ale do konce první třetiny bylo skóre 3:1 v náš prospěch. Po druhé třetině pak 6:1 a poslední část znamenala konečný výsledek 10:2.
Výsledek vypadá celkem jednoznačně, ale tento zápas byl hokejově nejzajímavější a i předvedená hra byla z obou stran velmi slušná.

Druhý vítězný turnaj za posledních 14 dní je hezkým výsledkem přípravky a odměnou pro hráče i jejich rodiče. Práce je před námi však stále mnoho, a proto nesmíme zapomínat na poctivou tréninkovou činnost, kterou zúročíme právě v turnajových zápasech.

Sestava:
brankáři: Semelka O., Semelka K.
hráči: Krejča, Zima, Hořejší, Roubíček, Corna, Jerman, Dáňa, Hovorková, Bradáč, Vraný, Vischi
trenéři: Klučkovič, Bradáč

Krajská liga mužů 2019-2020

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka