Turnaj v Neratovicích 16.12.2017 pro hráče r.2010 a mladší

17.12.2017 | Viktor Šebík

Předvánoční turnaj v Neratovicích, který se výsledkově sice úplně nepovedl, splnil účel a zápasy se silnými soupeři prověřily naše nejmladší hráče

Týmy: HC Buldoci Neratovice, HC Nymburský Lev, SC Kolín, HC Junior Mělník
Systém každý s každým 3x12 minut.

HC JUNIOR MĚLNÍK - HC BULDOCI NERATOVICE 2:11
Zápas, který rozhodl devítigólový střelec soupeře, nebyl z naší strany vyloženě špatný! Nepodařilo se však eliminovat nejlepšího hráče soupeře a naše bojovnost, se kterou jsme na domácí vyrukovali, nestačila.

HC JUNIOR MĚLNÍK - HC NYMBURSKÝ LEV 3:8
Těžko vyčítat našim hráčům druhý prohraný zápas, jelikož dokázali na konci druhé třetiny vyrovnat ze stavu 0:3 na 3:3 a v tu chvíli byli lepším týmem. Na začátku třetí třetiny jsme však inkasovali dva slepené góly a sázka na totální ofenzívu přinesla několik chyb, které soupeř potrestal.

HC JUNIOR MĚLNÍK - SC KOLÍN 3:5
Vedení 2:0 a převaha, která přinesla řadu neproměněných šancí, nestačila na závěrečné vítězství.
Velmi laciné góly vrátily soupeře do hry. V závěru se možná projevila i únava, kdy náš tým už nedokázal na inkasované branky odpovědět.

Konečné pořadí:
1. HC Buldoci Neratovice
2. HC Nymburský Lev
3. SC Kolín
4. HC Junior Mělník

Sestava:
brankáři: Semelka O., Semelka K.
hráči: Zima, Roubíček, Vraný, Jerman, Čížek, Hovorková, Dáňa, Bradáč, Vischi
trenéři: Klučkovič, Bradáč

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8