Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci - víkendový report

19.12.2017 | Klára Kalitová

Mladší žáci mají za sebou úspěšný víkend, dokázali vyhrát v Mladé Boleslavi i v Benátkách

První třetina sobotního zápasu byla jednoznačně v rukách Mělníka a naše průběžné vedení 6:1 bylo jasným vyjádřením poměru sil na ledě. Bohužel, se změnou stran (že by zakletá branka?) se konala i změna sil a převahy a druhou třetinu ovládli domácí úplně stejným poměrem, tedy 6:1. Před poslední třetinou byl tedy stav vyrovnaný – 7:7. Třetí třetina už nenabídla žádnou bláznivou přestřelku, hrál se opatrnější a pozorný hokej. V 52 minutě ale skóroval Štajnc a posunul tak ručičku na vahách výsledku na mělnickou stranu. Za nepříznivého stavu 7:8 museli domácí reagovat na situaci a dvě minuty před koncem odvolali brankaře. Do prázdné brány se ale povedlo vstřelit devátou branku Mělníka Fišerovi a z Mladé Boleslavi si tak mělničtí mladší žáci přivezli krásné vítězství 9:7.

V neděli nastoupili mladší žáci na horkém ledě v Benátkách, kde na ně čekali natěšení domácí s plnou střídačkou hráčů. Mělník ale dokázal navázat na výhru v Boleslavi, v první třetině se dvakrát prosadil Fišer, ve druhé a třetí třetině přidal vždy po jednom gólu Říha. No, a protože strážce mělnické svatyně (František Kovář), kterému po zápase vysekl za super výkon poklonu i trenér Benátek, dovolil domácímu týmu skórovat pouze jednou v každé třetině, skončilo utkání výhrou Mělníka 4:3.

Mělník má tak po tomto víkendu již šestnáctou výhru z dvaceti zápasů a se 33 body v tabulce dýchá na paty vedoucí Hvězdě (38 bodů) a druhým Letňanům (35 bodů). Právě v Letňanech budou hrát mělničtí mladší žáci svoje následující utkání - pravděpodobně v neděli 7.1.2018 od 9:00.

Tabulka soutěže je ZDE

 
Aktuální články
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

 
Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů  

 
UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK
 
KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3
 
Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4
 
KLM: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 3:5
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 8:3
 
Předkolo play-off KLM
 
Zápasy
 
   RSS