Týden hokeje v Mělníku

29.01.2018 | Viktor Šebík

Ve čtvrtek 25.1.2018 proběhla v Mělníku náborová akce Týden hokeje

HC Junior Mělník ve spolupráci s ČSLH uspořádal na mělnickém zimním stadionu náborovou akci Týden hokeje. Jejím cílem bylo dát dětem možnost vyzkoušet si, jaké je to být hokejistou a, samozřejmě, vzbudit v nich zájem o tuto krásnou hru. Děti si mohly pod vedením trenérů HC Junior Mělník podporovaných maskotem projektu i hokejovou osobností českého hokeje (bývalý hráč HC Sparta Praha i reprezentace ČR Martin Chabada) vyzkoušet cvičení na ledě i mimo něj, seznámit se s hokejovou výstrojí a s hokejovým prostředím mělnického klubu. Pro jejich rodiče pak byl připraven program, ve kterém se mohli seznámit s organizací klubu, s fungováním mládežnických mužstev a dostali mnoho informací, které by jim měly usnadnit cestu k lednímu hokeji. Na mělnickém ledě se tak objevilo celkem 47 nových nadějí. Zářící oči dětí, z nichž některé nechtěly ani po skončení oficiálního programu opustit ledovou plochu s tím, že začnou hned trénovat, byly příslibem, že se jich do přípravky zapojí co nejvíce. Kromě spousty zážitků si každý účastník odnesl několik dárků, které pro ně připravil ČSLH ve spolupráci s firmou Střída sport - bílý reprezentační dres, hokejové kartičky, placku se znakem náborové akce, podepsanou fotografii M.Chabady a ti, kteří se rovnou na místě zaregistrovali, si navíc odnesli i poukázku na nákup hokejové výstroje u firmy Střída sport v hodnotě 1.500,- Kč.
Akce se opravdu podařila a mělnické přípravky by tak mohly posílit o solidní počet malých hokejistů. :)

Vítáni jsou, pochopitelně i ti, kteří se oficiální náborové akce nemohli zúčastnit - ZDE jsou k dispozici všechny důležité informace k náboru. A ZDE najdete další užitečné informace k projektu ČSLH "Pojď hrát hokej". Informace o poukazu na výstroj jsou ZDE.

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3