Fantastický víkend hokejových přípravek HC Junior Mělník

31.03.2018 | Pavel Bradáč

Přípravkám se daří i na posezónních turnajích

VIII. HKK Silver Cup pro ročník 2010 - Kralupy n. Vltavou 24.3.2018

Sobotní turnaj v Kralupech ovládla mělnická přípravka ročníku 2010 bez ztráty bodu, když v průběhu turnaje porazila týmy HK Kralupy "B" 13:0, HC Příbram 6:0, HC Roudnice n. Labem 2:1 a HK Kralupy "A" 6:1. Ve všech zápasech naši hráči dokázali soupeře přehrát, jen proti Roudnici se bojovalo až do závěrečného hvizdu, když se herní převaha nedařila potvrdit i střelecky.
Vítězství v turnaji bylo skvělou odměnou za celou sezónu a povzbuzením do další tréninkové práce.

Sestava:

brankář: Ondřej Semelka

hráči: Alex Zima, Václav Krejča, Samuel Kušina, Jakub Roubíček, David Corna, Kryštof Semelka, Sebastian Ubry, Kačka Zimová, Roman Čmedla, David Hořejší.

trenér: Ing. Miroslav Klučkovič

Turnaj ročníku 2011 o pohár města Česká Lípa

O víkendu 24.–25.3.2018 dosáhla přípravka HC Junior Mělník fantastického výsledku, když dokázala zvítězit v prestižním a velmi kvalitně obsazeném turnaji o pohár města Česká Lípa 2018 pro ročník 2011 a mladší.

Cesta turnajem byla velmi náročná. Nejdříve se museli naši mladí hokejisté prokousat ze základní skupiny, kde v sobotu postupně přehráli týmy HC Děčín 16:0, Mountfield Hradec Králové 7:2, remizovali v derby s Buldoky Neratovice 6:6, dále vyhráli v těžkém utkání nad HC Hvězda Praha 10:7 a v nedělním pokračování turnaje porazili HK Lev Slaný 12:6. Základní skupinu mělničtí hokejisté vyhráli o skóre před neratovickým týmem a ve čtvrtfinále čekal tým z Černošic. Houževnaté Tygry jsme porazili 11:4 a čekali na lepšího z dvojice HC Sparta Praha nebo Mountfield Hradec Králové. Nakonec nás v semifinále čekal stejný tým jako ve skupině, hradecký Mountfield. I ten jsme dokázali podruhé přehrát a radovali se z postupu do finále po výsledku 8:4. Nejlepší přišlo nakonec a to bylo infarktové finále s HC Tábor, kdy jsme v polovině utkání vedli 3:1, na začátku třetí třetiny prohrávali 3:4, pět minut před koncem srovnali na 4:4 a 20 vteřin před závěrečnou sirénou doslova urvali vítězný gól, který rozhodl o celkovém triumfu a největším úspěchu letošní hokejové sezóny našich nejmenších hokejistů.

Velké poděkování za vzornou reprezentaci města Mělníka, mělnického hokeje, patří všem hráčům, kteří celý turnaj odehráli s neuvěřitelným nasazením a jejich bojovnost, hokejové dovednosti, ale hlavně obrovská touha po vítěství dokázaly, že i Mělník může konkurovat daleko věhlasnějším týmům s mnohem větší hokejovou základnou.

Další obrovský dík patří rodičům hráčů, kteří vytvořili v České Lípě naprosto jedinečnou atmosféru a hnali svůj tým neúnavně za vítězstvím. Velké uznání si rovněž zaslouží organizátoři tohoto skvěle připraveného turnaje.

Sestava:

brankář: Václav Fidrant

hráči: Adam Vraný, Vojtěch Dáňa, Martin Bradáč, Karolína Hovorková, Jiří Vischi, Dominik Žižka, Deniel Jerman, Matyáš Lovčuk, Andreas Leščišin.

trenéři: Ing. Miroslav Klučkovič, Pavel Bradáč

Pavel Bradáč