Rozpis letní přípravy mužstev HC Junior Mělník

27.05.2018 | Viktor Šebík

Informace o programu jednotlivých týmů

Přípravky (1., 2., 3., 4.třída) + mladší žáci - úterý, čtvrtek - fotbalové hřiště Hořín 16:15h-17:45h

Starší žáci - pondělí, úterý, středa, čtvrtek - zimní stadion + fotbalové hřiště (umělá tráva) 17:30h-19:00h

Dorost + junioři - pondělí, úterý, středa, čtvrtek - zimní stadion + fotbalové hřiště (umělá tráva), posilovna (Gymnázium Jana Palacha Mělník) 17:30h-19:00h.

A - úterý, středa, čtvrtek - zimní stadion, fotbalové hřiště (umělá tráva), posilovna (Novanta) 19:00h-20:30h.

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy

Odjezd autobusu do Rakovníka

Informace o odjezdu autobusu na čtvrtfinále KLM