Trenérem A-mužstva HC Junior Mělník pro sezónu 2018/2019 je Jiří Škubal

28.08.2018 | Viktor Šebík

Představení nového trenéra mělnického A-mužstva

Novým trenérem A-mužstva Mělníka pro Krajskou ligu mužů 2018-2019 se stal Jiří Škubal (1966). Svoji hokejovou kariéru začal ve Spartě, kde setrval až do dorostu. Juniorský věk prožil v Praze na Hvězdě, vojenskou službu absolvoval v Dukle Trenčín a VTJ Vyškov. Po vojenské službě hrál v prvoligovém Vimperku a později ve druholigových Uhelných skladech Praha, Konstruktivě (dnes HC Kobra) a Bohemians Praha. V letech 1989 až 1994 si vyzkoušel hráčské angažmá také v Německu a Francii.
Trenérské zkušenosti začal J.Škubal sbírat v mládežnických kategoriích Sparty a Hvězdy, tým dospělých řídil ve druholigových Řisutech a v minulé sezóně v týmu nováčka Krajské ligy mužů - Čáslavi.
Novému trenérovi "Áčka" přejeme v jeho nové roli hodně úspěchů!

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

Úspěšný turnaj ročníku 2013