Trenérem A-mužstva HC Junior Mělník pro sezónu 2018/2019 je Jiří Škubal

28.08.2018 | Viktor Šebík

Představení nového trenéra mělnického A-mužstva

Novým trenérem A-mužstva Mělníka pro Krajskou ligu mužů 2018-2019 se stal Jiří Škubal (1966). Svoji hokejovou kariéru začal ve Spartě, kde setrval až do dorostu. Juniorský věk prožil v Praze na Hvězdě, vojenskou službu absolvoval v Dukle Trenčín a VTJ Vyškov. Po vojenské službě hrál v prvoligovém Vimperku a později ve druholigových Uhelných skladech Praha, Konstruktivě (dnes HC Kobra) a Bohemians Praha. V letech 1989 až 1994 si vyzkoušel hráčské angažmá také v Německu a Francii.
Trenérské zkušenosti začal J.Škubal sbírat v mládežnických kategoriích Sparty a Hvězdy, tým dospělých řídil ve druholigových Řisutech a v minulé sezóně v týmu nováčka Krajské ligy mužů - Čáslavi.
Novému trenérovi "Áčka" přejeme v jeho nové roli hodně úspěchů!

Mladší žáci změřili síly s Mladou Boleslaví

10. 11. 2018 Naši mladší žáci hostili na domácím ledě MB.

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2011 - 11.11.2018 Vlašim

Přípravka ročníku 2011 se vydala na druhé soutěžní kolo do Vlašimi.

Muži: HC Junior Mělník - HC Žabonosy

V pohledném utkání vyhrál Mělník, Vokurka přišel o vychytanou nulu až v samotném závěru zápasu

Matěj Krejsa, hokej za mořem

Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010