Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HC Junior Mělník - TJ Stadion Litoměřice 10:3

01.09.2018 | Viktor Šebík

V poslední třetině posledního domácí přátelského utkání před sezónou 2018-2019 nadělil Mělník svému soupeři sedm branek

Gólový účet zápasu otevřeli bratři Literové - po nahrávce Davida (r.2000) se trefil Petr. Litoměřice v poslední minutě první třetiny vyrovnaly a během první přestávky ukazovala časomíra průběžný stav 1:1.
Domácím vrátil vedení hned na začátku druhé třetiny A.Janele a vypadá to, že i v této sezóně by mohl být mělnický hráč s číslem 11 na dresu častým důvodem ke gólovým oslavám na tribunách. Litoměřice sice opět vyrovnaly, ale Janele dlouhou přesnou tečí vrátil vedení zpět na mělnickou stranu. Také v závěru druhé části hry se povedlo hostům vyrovnat, Litoměřice "využily oslabení" a do druhé pauzy se odcházelo za stavu 3:3.
Poslední třetina ale patřila jasně domácím a to i přes 8 trestných minut, kterými počastoval domácí tým přísný rozhodčí Čáp. Kromě mělnických branek stála za zmínku ještě neposedná branka Litoměřic, která nechtěla zůstat na svém místě a v polovině třetiny došlo k málo vídanému střídání stran - domácí brankář J.Vokurka ale velmi dobře ví, co má a nemá v brance dělat, takže se věnoval chytání puků a ne posunování brankové konstrukce. Jeho protějšek ale musel lovit kotouč ze své sítě hned sedmkrát. Nejdříve ho chytře překonal D.Šubrt, potom vsítil dvě branky v řadě - i když díky výše popsanému střídání každou do jiné branky - J.Škarohlíd (r.1999). Osmou a devátou trefu zajistil další bratrský gang - Havlové - nejdříve Tomáš, potom David. Desátou branku dal P.Litera, který tím završil i hattrick. Místo oslavy gólu se chytil za hlavu....že by basa za "desítku" a druhá za hattrick? :)
Za zmínku stojí určitě i první start K.Kapouna (r.2001) za Áčko, který byl znásoben i kapitánským céčkem na dresu. Tady to asi také trochu zavání zápisným.
Před slušnou návštěvou odehráli domácí dobrý zápas a to i přes fakt, že do zápasu nenastoupili v nejsilnější sestavě.

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Chvátal, Krejsa, Kříž, T.Havel, D.Havel, Šubrt, P.Litera, Škarohlíd, Husák, Heran, Janele, Kapoun, D.Litera, Stinka ml.

Branky a nahrávky: 11. P.Litera (D.Litera), 22. Janele, 37. Janele (Šubrt, P.Litera), 41. Šubrt (Havel, Janele), 44. P.Litera (D.Havel), 45. Škarohlíd, 51. Škarohlíd, 51. T.Havel (Janele), 55. D.Havel (P.Litera), 58. P.Litera (Chvátal)

Vyloučení: 7-4, využití: 0-1, v oslabení: 0-1

Hl.rozhodčí: K.Čáp

Diváci: 130

 
Aktuální články
Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

 
4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4
 
Úspěšný turnaj ročníku 2013
 
4. třída: Krajská liga přípravek 6. kolo
 
Muži: Slavoj Velké Popovice - HC Junior Mělník 8:2
 
Autobus do Velkých Popovic
 
3. třída: Přátelské utkání ročníku 2011
 
4. třída: Krajská liga přípravek 5. kolo
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 18:15
HK Kralupy nad Vltavou - HC Junior Mělník
 
Junioři | Pátek 22.11.2019, 17:40
Spartak Soběslav - HC Junior Mělník
 
 
   RSS