Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži: HC Junior Mělník - TJ Stadion Litoměřice 10:3

01.09.2018 | Viktor Šebík

V poslední třetině posledního domácí přátelského utkání před sezónou 2018-2019 nadělil Mělník svému soupeři sedm branek

Gólový účet zápasu otevřeli bratři Literové - po nahrávce Davida (r.2000) se trefil Petr. Litoměřice v poslední minutě první třetiny vyrovnaly a během první přestávky ukazovala časomíra průběžný stav 1:1.
Domácím vrátil vedení hned na začátku druhé třetiny A.Janele a vypadá to, že i v této sezóně by mohl být mělnický hráč s číslem 11 na dresu častým důvodem ke gólovým oslavám na tribunách. Litoměřice sice opět vyrovnaly, ale Janele dlouhou přesnou tečí vrátil vedení zpět na mělnickou stranu. Také v závěru druhé části hry se povedlo hostům vyrovnat, Litoměřice "využily oslabení" a do druhé pauzy se odcházelo za stavu 3:3.
Poslední třetina ale patřila jasně domácím a to i přes 8 trestných minut, kterými počastoval domácí tým přísný rozhodčí Čáp. Kromě mělnických branek stála za zmínku ještě neposedná branka Litoměřic, která nechtěla zůstat na svém místě a v polovině třetiny došlo k málo vídanému střídání stran - domácí brankář J.Vokurka ale velmi dobře ví, co má a nemá v brance dělat, takže se věnoval chytání puků a ne posunování brankové konstrukce. Jeho protějšek ale musel lovit kotouč ze své sítě hned sedmkrát. Nejdříve ho chytře překonal D.Šubrt, potom vsítil dvě branky v řadě - i když díky výše popsanému střídání každou do jiné branky - J.Škarohlíd (r.1999). Osmou a devátou trefu zajistil další bratrský gang - Havlové - nejdříve Tomáš, potom David. Desátou branku dal P.Litera, který tím završil i hattrick. Místo oslavy gólu se chytil za hlavu....že by basa za "desítku" a druhá za hattrick? :)
Za zmínku stojí určitě i první start K.Kapouna (r.2001) za Áčko, který byl znásoben i kapitánským céčkem na dresu. Tady to asi také trochu zavání zápisným.
Před slušnou návštěvou odehráli domácí dobrý zápas a to i přes fakt, že do zápasu nenastoupili v nejsilnější sestavě.

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) - Chvátal, Krejsa, Kříž, T.Havel, D.Havel, Šubrt, P.Litera, Škarohlíd, Husák, Heran, Janele, Kapoun, D.Litera, Stinka ml.

Branky a nahrávky: 11. P.Litera (D.Litera), 22. Janele, 37. Janele (Šubrt, P.Litera), 41. Šubrt (Havel, Janele), 44. P.Litera (D.Havel), 45. Škarohlíd, 51. Škarohlíd, 51. T.Havel (Janele), 55. D.Havel (P.Litera), 58. P.Litera (Chvátal)

Vyloučení: 7-4, využití: 0-1, v oslabení: 0-1

Hl.rozhodčí: K.Čáp

Diváci: 130

 
Aktuální články
LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015

Tým HC Junior Mělník pořádá ve dnech 27.7.–31.7.2020 letní hokejový kemp, určený pro klubové hráče ročníků 2010–2015.

 
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

 
Semifinále KLM
 
UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK
 
KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3
 
Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4
 
KLM: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 3:5
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 8:3
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.09.2020, 17:00
HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník
 
Mladší žáci | Sobota 26.09.2020
HC Junior Mělník - TJ Slavoj Velké Popovice
 
 
   RSS