Velmi dobré vystoupení přípravky (ročník 2011) na turnaji v České Lípě

04.10.2018 | Pavel Bradáč

Naši mladí bojovníci zazářili v základní skupině, bohužel na vyřazovací boje už nestačili.

Ve dnech 29.-30.9.2018 se naše přípravka ročníku 2011 zúčastnila výborně obsazeného turnaje v České Lípě.

Do dvoudenního turnaje pro 12 týmů jsme v sobotu ve skupině B vstoupili vítězstvím proti Bílým Tygrům Liberec. Ve druhém utkání jsme podlehli pozdějšímu vítězi celého turnaje Meteoru Třemošná, kdy o výhře soupeře rozhodli poslední minuty zápasu. Třetí dějství přineslo derby s Buldoky Neratovice, ve kterém jsme po urputném boji zvítěziliV posledním sobotním vystoupení jsme přehráli tým Zbraslavi.

V nedělním závěrečném utkání ve skupině jsme slavili výhru nad Dynamem Pardubice, kdy za zmínku stojí náš obrat skóre z 1:6 po první třetině.

Základní skupinu jsme zakončili na 2. místě s bilancí 4 výher a jedné prohry.

Ve čtvrtfinále nás čekala Slavia Praha a utkání nabídlo dramatické momenty a velké změny ve vývoji skóre. Po první třetině jsme vedli, po druhé prohrávali, v průběhu třetí otočili na stav v náš prospěch, abychom v závěru nakonec ztratili zápas a tak prohráli.

V našem posledním utkání turnaje o 5. místo jsme poměřili síly s týmem HC Tábor a prohra 4:7 znamenala konečné 6. místo. V tomto utkání bylo na hráčích znát, že v hlavách mají nepodařené čtvrtfinále a i síly už trochu docházely.

Naše přípravka předvedla velmi dobrý výkon a určitě se může směle poměřovat s nejlepšími týmy své věkové kategorie.

Poděkování patří všem hráčům a skvělým rodičům za fantastickou podporu.

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Meteor Třemošná