Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2010 - Benešov 7.10.2018

08.10.2018 | Pavel Bradáč

Druhé kolo soutěžního turnaje přípravek pro ročník 2010 nás zavedlo na led Benešova.
Týmy A+B se představily proti HK Kralupy a domácímu týmu HC Lev Benešov.

Tým A:

HC Junior Mělník „A“ – HK Kralupy nad Vltavou „A“ : výhra HK Kralupy nad Vltavou

Ve vyrovnaném zápase jsme doplatili na neproměňování vyložených šancí.

HC Junior Mělník „A“ – HC Lev Benešov „A“: výhra HC Lev Benešov

Snaha byla, ale pořád jsme tahali za kratší konec. K dobré útočné hře se bohužel nepřidala i dobrá obranná činnost.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Zima, Krejča, Kušina, Semelka K., Corna, Roubíček, Vraná, Zimová, Bradáčová

Trenér: Klučkovič M., Klučkovič J.

Tým B:

HC Junior Mělník „B“ – HK Kralupy nad Vltavou „B“: výhra HCJM

V gólově bohatém utkání hvíli trvalo než naše „Béčko“ přivyklo hře 3+1. Poté už slavil úspěch náš lepší pohyb a střelecká potence.

HC Junior Mělník „B“ – HC Lev Benešov „B“: výhra HCJM

V tomto utkání měli hráči možnost, vyzkoušet si kombinační hokej, kdy těžili hlavně z lepšího bruslení.

Sestava:

Brankář: Fidrant