Velmi povedené představení přípravky r. 2011 - 14. 10. 2018

14.10.2018 | Pavel Bradáč

Na domácím ledě přípravka neztratila jediný zápas!

První kolo soutěžního turnaje ČSLH v minihokeji pro ročník 2011 hostil mělnický zimní stadion.
Na našem ledě se představily přípravky HK Kralupy, Slavoje Velké Popovice a HC Rytíři Vlašim.

Přípravka HC Junior Mělník se prezentovala velmi dobrým výkonem a všechny tři utkání vyhrála.

HC Junior Mělník – HK Kralupy nad Vltavou: Výhra HCJM

Do prvního utkání nastoupilo naše mužstvo s velkým nasazením a po zásluze zvítězilo. Těžili jsme hlavně z lepšího bruslení a proměňování šancí.

HC Junior Mělník – HC Slavoj Velké Popovice: Výhra HCJM

Druhé utkání bylo z naší strany hokejově možná ještě vydařenější než první, ale dlouho trvalo, než jsme našli recept na vynikajícího brankáře soupeře. Stav 4:2 po první třetině sliboval napínavé pokračování, ale přípravka zařadila vyšší rychlost a soupeře nakonec jednoznačně přehrála.

HC Junior Mělník – HC Rytíři Vlašim: Výhra HCJM

Začátek posledního zápasu jsme trochu zaspali a bylo proto potřeba vynaložit veškeré síly k překonání velmi kvalitního soupeře s opět výborným brankářem. Skóre po druhé třetině 9:7 odráželo vyrovnanou partii a důraz trenérů na aktivnější pohyb a efektivnější střelbu pomohl ke konečnému vítězství.

Všichni hráči přípravky ročníku 2011 zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. Nesmíme však usnout na vavřínech a nezapomenout na poctivou tréninkovou činnost, která nám umožní dosahovat kvalitních výkonů. I přes vydařený turnaj je před námi stále mnoho práce.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Vraný, Vischi, Žižka, Čížek, Bradáč, Dáňa, Leščišin, Martinec, Hovorková, Lovčuk, Šplíchal, Jerman.

Trenéři: Klučkovič M., Klučkovič J., Bradáč

Foto poskytl Václav Mikulecký.

Krajská liga mužů 2019-2020

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka