Výsledku zápasů přípravek, mladších žáků a juniorů za uplynulý víkend

22.10.2018 | Pavel Bradáč, Klára Kalitová

Přípravky

Další kolo soutěžního turnaje ČSLH v minihokeji pro ročník 2010 zavedl naše malé borce do Vlašimi.

Představily se týmy A+B a kromě utkání s domácími Rytíři nás ještě čekal tým HC Čáslav.

Předvedená hra "áčka" i "béčka" byla jak přes kopírák.

TÝM „A“

HC Junior Mělník A – HC Rytíři Vlašim A: výhra HC Rytíři Vlašim

Utkání začalo absolutně vlažným přístupem našich hráčů a tým vypadal jakoby zůstal myšlenkama ještě v autobuse. To bohužel byla voda pro nabuzený domácí tým a naše přípravka nedokázala na nepříznivý stav reagovat. Domácí tedy po zásluze zvítězili.

HC Junior Mělník A – HC Čáslav A: výhra HC Junior Mělník

Úplně jiný obraz hry předvedl tým ve druhém zápase. Konečně na hráčích byla vidět snaha a chuť „porvat“ se o výsledek. Díky velmi dobrému nasazení se náš tým radoval z konečného vítězství.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Zima, Kušina, Krejča, Vraný, Bradáč, Hovorková, Semelka K., Čmedla.

Trenér: Klučkovič M.

TÝM „B“

HC Junior Mělník B – HC Rytíři Vlašim B: výhra HC Rytíři Vlašim

To co platilo v popisu prvního utkání Áčka, platí beze zbytku i pro Béčko. Ve druhé třetině se podařilo korigovat výsledek a zdálo se, že utkání nabídne dramatičtější průběh, ale série zbytečných chyb srazila tým k porážce.

HC Junior Mělník B – HC Čáslav B: výhra HC Junior Mělník

Stejně jako tým A se prezentoval i tým B, ve svém druhém utkání. Zlepšená hra a hlavně chuť do hry přinesla vítězství našich barev.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Zimová, Vraná, Bradáčová, Vischi, Dáňa, Leščišin, Lovčuk, Žižka, Čížek.

Trenér: Bradáč

Mladší žáci

Domácí prostředí mladším žákům nesvědčí. Série prohraných utkání na domácí půdě pokračuje výsledkem 1 : 5 s Benátkami nad Jizerou.
Jediným střelcem domácích byl Jakub Říha.

Sestava: Zdeněk, Fojtík, Baloun, Kalita, Goldšmíd, Walter, Šulák, Svatoš, Widtmann, Hovorka, Říha, Špaldoň, Dáňa.

Junioři

Do utkání proti 2. týmu tabulky HC Stadion Litoměřice Mělník nastoupil v oslabené sestavě s 11 hráči + 2 brankáři. Už od začátku bylo jasné, že pro domácí nebude toto utkání jednoduché. Stav po první třentině ukazoval ve prospěch Litoměřic a to 0 : 2. Druhá třetina skončila poměrem 2 : 4 při poměru střel 16 - 5 pro domácí borce. V poslední třetině se odehrál krásný hokej plný skvělých akcí ze strany Mělníka. Po dramatickém závěru skončilo utkání stavem 6 : 4 a Mělník tedy vybojoval z posledního zápasu 3 body.

Celý zápas jsme hráli lépe a soupeře tlačili. O tom vypovídá i celkový poměř střel 50 - 14 pro Mělník. Soupeř z minima chyb dokázal vytěžit maximum, ale ani to našim klukům nepochroumalo psychiku a makali dál až do konce.

Sestava: Srp, Šimáček, Kapoun, Janele, Zamrazil, Skřivánek, Stinka, Lenc, Šípek, Litera, Šnajdr, Štryncl, Špaldoň.

Branky: Lenc, Šnajdr (3), Stinka (2)