Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro r. 2010

Mělník 27.10.2018

TÝM „A“

HC Junior Mělník A – HC Rytíři Vlašim A - výhra VLAŠIM

Fyzicky náročné utkání ovládli hosté z Vlašimi. Našemu týmu nelze upřít snahu a bojovnost, ale soupeř přeci jen o něco lépe bruslil a zaslouženě vyhrál.

HC Junior Mělník A – HC Příbram A - výhra HCJM

Krásný zápas plný „hokejových“ momentů vyzněl pro naše barvy. Od začátku jsme sice vedli, ale velmi houževnatý soupeř vždy dotahoval na rozdíl dvou či jedné branky. Toto utkání bylo asi v této sezóně nejvydařenější, co Áčko předvedlo a to zásluhou maximálního nasazení a týmové spolupráce.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Krejča, Kušina, Bradáč, Hovorková, Zima, Roubíček, Čmedla, Vraný, Corna.

Trenér: Bradáč

TÝM „B“

HC Junior Mělník B – výhra VLAŠIM

Dobrý výkon z první třetiny bohužel nepokračoval v té druhé. Tam se zápas rozhodl a soupeř získal rozhodující náskok. Zlepšená hra na konci třetí třetiny přinesla jen korekci výsledku.

HC Junior Mělník B – HC Příbram B - výhra HCJM

Béčko to v druhém utkání konečně rozbalilo. Soupeře dokázalo přehrát a po zásluze zvítězilo.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Zimová, Vraná, Bradáčová, Vischi, Dáňa, Čížek, Lovčuk, Semelka K., Jerman.

Trenér: Klučkovič J.

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

Úspěšný turnaj ročníku 2013