Divoký zápas ve Slaném

29.10.2018 | David Chvátal

Ani pět branek ve druhé třetině na domácí nestačilo.

Netradičně v neděli 28. 10. odehrál "A" tým utkání ve Slaném. Soupeři jsme měli z loňska co oplácet (vyřazení ve čtvrtfinále), ale bohužel k zápasu naši hráči nastoupili poněkud vlažněji, než se očekávalo.

Po první třetině tomu stav odpovídal - 2 : 0 pro domácí.

Kabinou musela proletět vichřice, protože hráči nastoupili do druhé třetiny jako jiný tým! Nastříleli soupeři 5 gólů, ani jeden neobdrželi a tak otočili utkání v jejich prospěch. Výsledný stav po druhé třetině 2 : 5.

Bohužel třetí třetina se nesla ve stejném duchu jako první. Kvůli nespočtu chyb a opatrné hře, kdy od sebe naši často zbytečně odpalovali puky, se soupeř dostal "na koně" a trestal. Po 60' minutách hry byl výsledek shodný - 5 : 5.

V prodloužení bylo vidět, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu, a tak se hrálo spíše na to, kdo bude déle kroužit ve třetině s kotoučem.

Na nájezdy byl soupeř šikovnější. Venkovní utkání skončilo 6 : 5 pro Slaný.

Sestava: Vokurka (Fiala) - Cicvárek, Chvátal, Arazim, Novák, Kubica, Prejza - Havel T., Šubrt, Šícha, Janele, Macek, Kratochvíl, Fedymycz, Stinka, Havel D., Lenc

Branky : Šícha (Havel T., Chvátal), Havel D. (Janele, Chvátal), Kratochvíl (Janele, Arazim), Havel T. (trestné střílení), Kratochvíl (Janele, Arazim)

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

Úspěšný turnaj ročníku 2013