Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010

05.11.2018 | Pavel Bradáč

Další svazový turnaj pro ročník 2010 nás zavedl do jižní části Středočeského kraje. V Příbrami nás čekal domácí tým a dále hokejisté Čáslavi a Berouna.

TÝM „A“

HC Junior Mělník A – HC Příbram A - výhra HCJM

Krásné utkání, při kterém slavilo úspěch týmové pojetí hry a pěkná souhra jednotlivých formací.

HC Junior Mělník A – HC Čáslav A - výhra Čáslav

Těžké utkání přineslo druhé měření s hokejisty Čáslavi. Pořád jsme tahali za kratší konec a náskok soupeře se nepodařilo dotáhnout.

HC Junior Mělník A – HC Berounští Medvědi A - výhra Beroun

Soupeř velmi dobře bruslil a byl i o něco šikovnější na puku. Ale přesně takové těžké zápasy naši malí hokejisté potřebují, aby se posouvali ve svých hokejových dovednostech.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Krejča, Hovorková, Bradáč, Kušina, Zima, Semelka K., Vraný, Corna, Vischi.

Trenér: Klučkovič M.

TÝM „B“

HC Junior Mělník B – HC Příbram B - výhra HCJM

Vyrovnané utkání s domácími okořenilo měření dívčích formací domácího a našeho týmu.

HC Junior Mělník B – HC Čáslav B - výhra HCJM

V tomto zápase jsme celkem v poklidu vedli, ale tým v poslední třetině zbytečně polevil a nakonec musel o vítězství bojovat do posledních vteřin.

HC Junior Mělník B – HC Berounští Medvědi B - remíza

Další skvělé utkání, které se podařilo vyrovnat tesně před koncem. Tým prokázal bojovného ducha a soudržnost.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Zimová, Vraná, Bradáčová, Dáňa, Čížek, Slavík, Ubry, Jerman, Lovčuk.

Trenér: Bradáč

Krajská liga mužů 2019-2020

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka