Soutěžní turnaj ČSLH v minihokeji pro ročníky 2010

05.11.2018 | Pavel Bradáč

Další svazový turnaj pro ročník 2010 nás zavedl do jižní části Středočeského kraje. V Příbrami nás čekal domácí tým a dále hokejisté Čáslavi a Berouna.

TÝM „A“

HC Junior Mělník A – HC Příbram A - výhra HCJM

Krásné utkání, při kterém slavilo úspěch týmové pojetí hry a pěkná souhra jednotlivých formací.

HC Junior Mělník A – HC Čáslav A - výhra Čáslav

Těžké utkání přineslo druhé měření s hokejisty Čáslavi. Pořád jsme tahali za kratší konec a náskok soupeře se nepodařilo dotáhnout.

HC Junior Mělník A – HC Berounští Medvědi A - výhra Beroun

Soupeř velmi dobře bruslil a byl i o něco šikovnější na puku. Ale přesně takové těžké zápasy naši malí hokejisté potřebují, aby se posouvali ve svých hokejových dovednostech.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Krejča, Hovorková, Bradáč, Kušina, Zima, Semelka K., Vraný, Corna, Vischi.

Trenér: Klučkovič M.

TÝM „B“

HC Junior Mělník B – HC Příbram B - výhra HCJM

Vyrovnané utkání s domácími okořenilo měření dívčích formací domácího a našeho týmu.

HC Junior Mělník B – HC Čáslav B - výhra HCJM

V tomto zápase jsme celkem v poklidu vedli, ale tým v poslední třetině zbytečně polevil a nakonec musel o vítězství bojovat do posledních vteřin.

HC Junior Mělník B – HC Berounští Medvědi B - remíza

Další skvělé utkání, které se podařilo vyrovnat tesně před koncem. Tým prokázal bojovného ducha a soudržnost.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Zimová, Vraná, Bradáčová, Dáňa, Čížek, Slavík, Ubry, Jerman, Lovčuk.

Trenér: Bradáč

Muži: BK Mladá Boleslav "B" - HC Junior Mělník 6:3

Třemi brankami v rozmezí 4 minut sice otočili Mělničtí v polovině utkání vývoj zápasu v Boleslavi z 2:0 na 2:3, domácí tým ale...

4. třída: Krajská liga přípravek 7. kolo

K sobotnímu sedmému kolu dorazil na náš led tým HC Rakovník. V akci tak byly oba týmy A+B.

Muži: HC Junior Mělník - HC Lev Benešov 5:3

Až zvýšená produktivita ve třetí třetině zajistila Mělníku další body do tabulky Krajské ligy mužů

Muži: HC Junior Mělník - HC Příbram "B" 5:4

Úspěšný turnaj ročníku 2013