Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři jsou už měsíc k nezastavení

18.11.2018 | David Chvátal


21. 10. Poslední utkání v první části sezóny ukázalo, jak silný tým skutečně máme. Celé utkání jsme soupeře z Litoměřic tlačili. Bohužel nás protivník trestal z malých chyb, které vznikaly z přemíry snahy. Nakonec jsme utkání zvrátili v náš prospěch a po odbojovaných šedesáti minutách zvítězili výsledkem 6 : 4.


Po tomto zápase se uzavřela tabulka a skupiny se dělili na "lepší" a "horší" týmy.

28. 10. O týden později došlo na první souboj v nové skupině. Na domácím ledě jsme hostili velice dobrý tým z Třemošné. Podle dostupných informací naše ročníky 1999 - 2002 Třemošnou nikdy neporazily. Tentokrát tomu bylo ale jinak! Kluci předvedli podobný výkon jako s Litoměřicemi, kde všichni tahali za jeden provaz a výborně bruslili. Po samostatných nájezdech jsme slavili výhru 3 : 2.

Další víkendy se nehrálo kvůli různým důvodům a zápasy se přeložily na jiné termíny.

Tento pátek (16. 11.) jsme se po dlouhé pauze oblékli do zápasových dresů a to opět na domácím ledě, kde se poslední zápasy dařilo. Tentokrát k nám do Mělníka dorazilo mužstvo z Loun. Se soupeřem jsme si hladce poradili a zápas skončil výsledkem 11 : 3.

18. 11. Vyrazili jsme v brzkých hodinách na stadion do Klášterce nad Ohří. Další z nových týmů, se kterým jsme ještě neměli tu čest se utkat. Podle dosavadních výsledků soupeře jsme to dnes odhadovali jako jeden z lehčích zápasů. Bohužel jsme se zpletli a hned z úvodu zápasu jsme prohrávali 1 : 0. Soupeř hodně bruslil a hra se neustále přelévala od naší branky k jejich. První třetina skončila za stavu 2 : 1 pro našeho soka. Ve druhé třetině jsme měli značně navrch, ale nebyli jsme schopni vstřelit gól. V druhé třetině nepadla žádná branka. Ve třetí třetině už konečně došlo k prolomení smůly a tak utkání skončilo výsledkem HC KnO 2 : 5 HCJM

 
Aktuální články
Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

 
HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

 
KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3

Čáslav zvítězila v rozhodujícím třetím utkání semifinále KLM a Mělník tak obsadil konečné třetí místo v soutěži

 
KLM: HC Junior Mělník - HK Čáslav 3:2 v prodloužení
 
KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 4:0
 
Autobus na semifinále
 
Muži: HC Rakovník - HC Junior Mělník 2:8
 
Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3
 
Čtvrtfinále KLM
 
Muži: HC Junior Mělník - SK Černošice 3:5
 
 
   RSS