Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2010 - Čáslav 24.11.2018

26.11.2018 | Pavel Bradáč

Nejvzdálenější destinace letošní soutěžní sezóny se nacházela v Čáslavi. Zde na nás čekali v prvním zápase sousedi z Kralup a domácí tým HC Čáslav.

TÝM „A“

HC Junior Mělník A – HK Kralupy A - výhra HCJM

Dramatické utkání, ve kterém jsme neproměnili mnoho šancí se podařilo nakonec zvládnout a Áčko díky kvalitnímu výkonu slavilo výhru.

HC Junior Mělník A – HC Čáslav A - výhra HC Čáslav

První třetina rozhodla o náskoku domácích a zlepšená hra v dalších částech už na srovnání nestačila. Bohužel nás opět zradilo proměňování šancí.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Krejča, Hovorková, Kušina, Roubíček, Zima, Bradáč, Vraný, Corna, Semelka K.

Trenér: Klučkovič M.

TÝM „B“

HC Junior Mělník B – HK Kralupy B - výhra HK Kralupy

Velmi dobrý výkon z prvních dvou třetin se nepodařilo přenést i do té závěrečné. Tam nám soupeř z remízového stavu utekl ke konečnému vítězství.

HC Junior Mělník B – HC Čáslav B - výhra HC Čáslav

Stejně jako v prvním utkání jsme odehráli skvěle první dvě třetiny. A opět poslední třetina rozhodla o triumfu soupeře. Stejně jako "A tým" tak i "Béčko" doplatilo na neproměňování vyložených šancí.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Zimová, Bradáčová, Slavík, Dáňa, Lovčuk, Vischi, Čížek, Leščišin, Jerman.

Trenér: Bradáč

Čtrvtfinále KLM, HC Junior Mělník - HC Rakovník 5:3

Mělník se ve čtvrtfinálové sérii ujímá vedení 1:0 na zápasy

Odjezd autobusu do Rakovníka