HC Junior Mělník versus HC Poděbrady, mladší žáci

27.11.2018 | Klára Kalitová

Přestřelka jak z westernu.

První třetina se pro HCJM vyvíjela velice dobře a poukazuje na to stav 4:1. Skorovali: Hovorka, Špaldoň, Svatoš.

Hosté se začátkem druhé třetiny probrali a během pár minut snížili náskok domácích na 4:3.

Skóre se následně navyšovalo na obou stranách až na konečných 8:6 pro naše kluky. Dále skórovali: Walter, Dáňa, Říha. Asistence: Říha, Kalita, Walter, špaldoň, Hovorka.

Muži: HC Rakovník - HC Junior Mělník 3:4 po nájezdech

Mělničtí mladíci vybojovali dva body z rakovnického ledu

Soutěžní turnaj v minihokeji pro ročník 2010 - 1. 12. 2018

Další soutěžní turnaj pro ročník 2010 jsme odehráli v domácím prostředí.Navštívili nás soupeři z Vlašimi a Mladé Boleslavi a jak je...

Soutěžní turnaj ČSLH ročník 2010 - Čáslav 24.11.2018

Nejvzdálenější destinace letošní soutěžní sezóny se nacházela v Čáslavi. Zde na nás čekali v prvním zápase sousedi...

Muži: Sk Černošice - HC Junior Mělník 6.5 po prodloužení