Soutěžní turnaj v minihokeji pro ročník 2010 - 1. 12. 2018

03.12.2018 | Pavel Bradáč

Další soutěžní turnaj pro ročník 2010 jsme odehráli v domácím prostředí.

Navštívili nás soupeři z Vlašimi a Mladé Boleslavi a jak je v této sezóně tradiční tak s týmy A+B.

TÝM „A“

HC Junior Mělník A – HC Rytíři Vlašim A - výhra Vlašim

Soupeř byl bruslařsky velmi dobře vybaven a našim hráčům dělalo problémy pokrývání přebrankového prostoru. Určitě nám však nechyběla bojovnost a za předvedený výkon se rozhodně nemusíme stydět.

HC Junior Mělník A – BK Mladá Boleslav A - remíza

Výkon, před kterým nezbývá než smeknout předvedlo Áčko ve svém druhém zápase. Boleslavští, kteří předtím porazili Vlašim vyrovnali až z tresného střílení 25 vteřin před koncem. Tým předvedl maximální nasazení a týmové pojetí hry kdy bojoval jeden hráč za druhého. Nadchlo, jak trenéra, tak domácí diváky.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Krejča, Hovorková, Kušina, Vraný, Zima, Bradáč, Čmedla R..

Trenér: Bradáč

TÝM „B“

HC Junior Mělník B – HC Rytíři Vlašim B - výhra Vlašim

Soupeř těžil z rychlého pohybu a proměňování šancí. Světlejší okamžiky v utkání jen zmírnily porážku v prvním zápase.

HC Junior Mělník B – BK Mladá Boleslav B - výhra Mladá Boleslav

Dobře rozehrané utkání, ve kterém jsme byli daleko aktivnější než v tom předešlém, rozhodla série soupeřem vstřelených branek ve druhé třetině.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Zimová, Bradáčová, Vraná, Dáňa, Lovčuk, Slavík, Čížek, Leščišin, Vischi.

Trenér: Klučkovič J.