Ohlédnutí za zápasy přípravky a mladších žáků z víkendu (8. - 9. 12.)

12.12.2018 | Pavel Bradáč, Klára Kalitová

Svazový turnaj v minihokeji pro ročník 2011 - Slaný

Prohra mladších žáků ve Velkých Popovicích

Přípravka

Třetí kolo soutěžního turnaje v minihokeji pro ročník 2011 hostilo Slaný. Zde jsme poměřili síly s týmy, se kterými jsme tuto sezónu zatím nehráli. Postupně nás čekali HC Spartak Žebrák, HC Čáslav a domácí HK Lev Slaný. Po velmi dobrém výkonu odváží naše přípravka zasloužené tři vítězství.

HC Junior Mělník – HC Spartak Žebrák - výhra HCJM

Lehce zaspaný nástup do utkání dokázali naši hráči rychle eliminovat a již v průběhu první třetiny otočili skóre ve svůj prospěch. Velmi houževnatý soupeř se však nevzdával a bylo nutné předvést solidní výkon.

HC Junior Mělník – HC Čáslav - výhra HCJM

Utkání bohaté na góly se hrálo v hodně svižném tempu. Dobré bruslení a proměňování šancí se podílelo na vítězství ve druhém zápase.

HC Junior Mělník – HK Lev Slaný - výhra HCJM

Nejdramatičtější bitvu odehráli naši hráči v posledním utkání. Domácí tým šel rychle do vedení a dobrou polovinu zápasu jsme pouze stahovali náskok soupeře. Aktivnější hra a zlepšený pohyb, stál za vítězným obratem a naši hráči mohli slavit i potřetí.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Vraný, Vischi, Čížek, Žižka, Bradáč, Dáňa, Lovčuk, Martinec, Hovorková, Leščišin, Jerman, Urner

Trenéři: Bradáč, Klučkovič M.

Mladší žáci

Bohužel další nepovedený víkend mladších žáků skončil prohrou 1:13 ve Velkých Popovicích.

Jedinou branku hostí vstřelil Dominik Hovorka.

Muži A | Neděle 22.09.2019, 17:00
HK Lev Slaný - HC Junior Mělník