Velmi slušné představení přípravky r. 2010

18.12.2018 | Pavel Bradáč

Předvánoční Beroun přivítal další svazový turnaj v minihokeji pro ročník 2010.

V prvním utkání jsme poměřili síly s naším známým soupeřem HC Příbram a ve druhém s domácími Medvědy. Jako tradičně se v této kategorii představily týmy A+B.

TÝM „A“

HC Junior Mělník A – HC Příbram A - výhra HCJM

První střídání opět odhalilo naše pomalé nástupy do utkání. Pak však Áčko zabralo a začalo předvádět konkurenceschopný výkon, díky kterému ovládlo uvodní zápas.

HC Junior Mělník A – HC Berounští Medvědi A - výhra Beroun

Vlažnější výkon, ke kterému se v závěru přidalo i trochu únavy nestačil na dobře bruslící domácí tým, který zaslouženě vyhrál.

Sestava:

Brankář: Semelka O.

Hráči: Krejča, Hovorková, Bradáč, Vraný, Roubíček, Semelka, Corna, Čmedla, Vischi

Trenér: Klučkovič M., Klučkovič J.

TÝM „B“

HC Junior Mělník B –  HC Příbram B - výhra HCJM

Dobrý vstup do utkání byl základem k úspěšnému vystoupení v prvním zápase. Soupeř se však nevzdával a hrálo se ve velmi svižném tempu se spoustou pohledných akcích na obou stranách.

HC Junior Mělník B – HC Berounští Medvědi B - výhra HCJM

Dramatický souboj, ve kterém byl soupeř o něco lepší v bruslení, ale naši hráči zase v nasazení a bojovnosti, byl k vidění ve druhém zápase. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a výborný brankář podržel své spoluhráče na cestě k vítězství.

Sestava:

Brankář: Fidrant

Hráči: Bradáčová, Vraná, Slavík, Lovčuk, Leščišin, Dáňa, Jerman, Ubry, Žižka.

Trenér: Bardáč, Klučkovič J.

Krajská liga mužů 2019-2020

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka