Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čtvrtfinále KLM

17.02.2019 | Viktor Šebík

Nedělní domácí výhra Rakovníka nad Příbramí 6:1 určila definitivní podobu čtvrtfinále skupiny Západ

Rakovník doma přehrál HC Příbram a obsadil ve skupině Západ třetí místo (stejný počet bodů jako Mělník, ale horší bilanci vzájemných utkání). Příbram zůstala na čtvrté pozici a vyzve tedy vítěze skupiny - SK Černošice. - TATO INFORMACE JE ZATÍM PŘEDBĚŽNÁ, ČEKÁ SE NA OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ STK - VZHLEDEM K PODÍLU SKÓRE ZE VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ MŮŽE BÝT NA ČTVRTÉM MÍSTĚ I HK SLANÝ.


AKTUALIZACE - STK vyhlásila oficiální výsledky soutěže a je to skutečně tak, že HK Slaný skončil na čtvrtém místě před HC Příbram, při rovnosti celkového počtu bodů, bodů i stejného skóre ze vzájemných zápasů, rozhodl až další možný ukazatel, tedy podíl skóre z jednotlivých vzájemných utkání!

Čtvrtfinálová série HC Junior Mělník - HD Rakovník začíná ve středu 20.2.2019 na mělnickém ledě od 18:30. Druhý zápas se bude hrát v sobotu 23.2. v Rakovníku, případný rozhodující zápas by se hrál opět na Mělníku, v neděli 24.2.2019 OD 17:30
Celé play-off se hraje se na 2 vítězná utkání, zápasy se hrají do rozhodnutí. Při nerozhodném stavu po šedesáti minutách hry se prodlužuje 10 minut a platí pravidlo "náhlé smrti", tedy že tým, který vstřelí branku, vyhrává. Případné samostatné nájezdy jede 5 hráčů na každé straně, pokud je po pěti sériích stále vyrovnáno, jede se po jedné sérii až do rozhodnutí.

Semifinále se pak hrají křížem mezi skupinami, pro rozlosování je určující postavení týmů v celkové tabulce základní skupiny. Lépe postavený tým ze skupiny Západ hraje proti hůře postavenému ze skupiny Východ a hůře postavený ze skupiny Západ hraje proti lépe postavenému ze skupiny Východ.

Finále hrají vítězové semifinálových sérií, začíná se na ledě lépe postaveného celku po základní části.

Odjezd autobusu do Rakovníka bude oznámen po upřesnění začátku zápasu na rakovnickém stadionu.

 
Aktuální články
Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

 
Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

 
Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání

 
Pravidla pro ochranu před šířením virů na zimním stadionu Mělník
 
Muži: HK Králův Dvůr - HC Junior Mělník 5:6 po prodloužení
 
Přípravné utkání kategorie U11: HC Berounští Medvědi – HCJM
 
LETNÍ TRÉNINKOVÝ KEMP pro ročníky 2010–2015
 
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015
 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče
 
Semifinále KLM
 
Zápasy
Muži A | Sobota 03.10.2020, 17:30
HC Junior Mělník - SK Sršni Kutná Hora
 
Mladší žáci | Sobota 03.10.2020, 09:00
Černošice - HC Junior Mělník
 
 
   RSS