Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Čtvrtfinále KLM

17.02.2019 | Viktor Šebík

Nedělní domácí výhra Rakovníka nad Příbramí 6:1 určila definitivní podobu čtvrtfinále skupiny Západ

Rakovník doma přehrál HC Příbram a obsadil ve skupině Západ třetí místo (stejný počet bodů jako Mělník, ale horší bilanci vzájemných utkání). Příbram zůstala na čtvrté pozici a vyzve tedy vítěze skupiny - SK Černošice. - TATO INFORMACE JE ZATÍM PŘEDBĚŽNÁ, ČEKÁ SE NA OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ STK - VZHLEDEM K PODÍLU SKÓRE ZE VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ MŮŽE BÝT NA ČTVRTÉM MÍSTĚ I HK SLANÝ.


AKTUALIZACE - STK vyhlásila oficiální výsledky soutěže a je to skutečně tak, že HK Slaný skončil na čtvrtém místě před HC Příbram, při rovnosti celkového počtu bodů, bodů i stejného skóre ze vzájemných zápasů, rozhodl až další možný ukazatel, tedy podíl skóre z jednotlivých vzájemných utkání!

Čtvrtfinálová série HC Junior Mělník - HD Rakovník začíná ve středu 20.2.2019 na mělnickém ledě od 18:30. Druhý zápas se bude hrát v sobotu 23.2. v Rakovníku, případný rozhodující zápas by se hrál opět na Mělníku, v neděli 24.2.2019 OD 17:30
Celé play-off se hraje se na 2 vítězná utkání, zápasy se hrají do rozhodnutí. Při nerozhodném stavu po šedesáti minutách hry se prodlužuje 10 minut a platí pravidlo "náhlé smrti", tedy že tým, který vstřelí branku, vyhrává. Případné samostatné nájezdy jede 5 hráčů na každé straně, pokud je po pěti sériích stále vyrovnáno, jede se po jedné sérii až do rozhodnutí.

Semifinále se pak hrají křížem mezi skupinami, pro rozlosování je určující postavení týmů v celkové tabulce základní skupiny. Lépe postavený tým ze skupiny Západ hraje proti hůře postavenému ze skupiny Východ a hůře postavený ze skupiny Západ hraje proti lépe postavenému ze skupiny Východ.

Finále hrají vítězové semifinálových sérií, začíná se na ledě lépe postaveného celku po základní části.

Odjezd autobusu do Rakovníka bude oznámen po upřesnění začátku zápasu na rakovnickém stadionu.

 
Aktuální články
PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

 
Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

 
Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů  

 
UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK
 
KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3
 
Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4
 
KLM: HC Rytíři Vlašim - HC Junior Mělník 3:5
 
KLM: HC Junior Mělník - HC Rytíři Vlašim 8:3
 
Předkolo play-off KLM
 
Zápasy
 
   RSS