Krajská liga mužů 2019-2020

02.07.2019 | Viktor Šebík

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

V sekci "utkání" je rozpis A-týmu pro nadcházející sezónu.Hrací den i hodina domácích zápasů zůstávají stejné jako v předchozích sezónách, tedy vždy v sobotu od 17:30. V soutěži se objevuje nově tým SC Kolín "B", který postoupil z Krajské soutěže mužů na úkor neratovických buldoků. K drobné změně dochází také v týmu Příbrami - KLM letos bude hrát tým HC Příbram "B", jelikož A-tým získal práva na Druhou ligu.

Los soutěže si s mělnickým týmem trochu zalaškoval - v prvních devíti soutěžních kolech hraje Mělník doma hned šestkrát, zato v následujících osmi kolech (mezi 16.11.2019 a 18.1.2020) se doma představí jenom dvakrát.

Dravci z Lužce obhájili vítězství v RHML.

Po sobotní remíze vyhráli Dravci nedělní odvetu a obhájili tak po roce vítězství v RHML

HC Junior Mělník - Piráti Chomutov 5:2

Virtuální utkání Mělníka s Chomutovem vyšlo lépe týmu z Mělníka

KLM: HK Čáslav - HC Junior Mělník 5:3