Krajská liga mužů 2019-2020

02.07.2019 | Viktor Šebík

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

V sekci "utkání" je rozpis A-týmu pro nadcházející sezónu.Hrací den i hodina domácích zápasů zůstávají stejné jako v předchozích sezónách, tedy vždy v sobotu od 17:30. V soutěži se objevuje nově tým SC Kolín "B", který postoupil z Krajské soutěže mužů na úkor neratovických buldoků. K drobné změně dochází také v týmu Příbrami - KLM letos bude hrát tým HC Příbram "B", jelikož A-tým získal práva na Druhou ligu.

Los soutěže si s mělnickým týmem trochu zalaškoval - v prvních devíti soutěžních kolech hraje Mělník doma hned šestkrát, zato v následujících osmi kolech (mezi 16.11.2019 a 18.1.2020) se doma představí jenom dvakrát.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

Informace o opatření provozovatele zimního stadionu

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8

V Poděbradech se děly věci a Mělník postupuje do semifinále KLM. V něm vyzve v okresním derby Kralupy.

KLM: HC Junior Mělník - HC Poděbrady 7:3

Čtvrtfinále KLM: Poděbrady - Mělník 5:4