Krajská liga mužů 2019-2020

02.07.2019 | Viktor Šebík

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

V sekci "utkání" je rozpis A-týmu pro nadcházející sezónu.Hrací den i hodina domácích zápasů zůstávají stejné jako v předchozích sezónách, tedy vždy v sobotu od 17:30. V soutěži se objevuje nově tým SC Kolín "B", který postoupil z Krajské soutěže mužů na úkor neratovických buldoků. K drobné změně dochází také v týmu Příbrami - KLM letos bude hrát tým HC Příbram "B", jelikož A-tým získal práva na Druhou ligu.

Los soutěže si s mělnickým týmem trochu zalaškoval - v prvních devíti soutěžních kolech hraje Mělník doma hned šestkrát, zato v následujících osmi kolech (mezi 16.11.2019 a 18.1.2020) se doma představí jenom dvakrát.

PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ (LETNÍ PŘÍPRAVA) SŽ + MŽ + ročníky 2010 – 2015

Pro mládežnické týmy HC Junior Mělník začíná od pondělí 11.5.2020 letní příprava.

Výzva k individuálnímu tréninku pro mladé hráče

Pojďme trochu potrénovat, ať jsme připravení na další sezónu.

Semifinále KLM

Informace o rozhodnutí Výkonného výboru klubu HC Junior Mělník k semifinálové sérii Krajské ligy mužů

UKONČENÍ PROVOZU ZIMNÍHO STADIONU MĚLNÍK

KLM, třetí čtvrtfinále: HC Poděbrady - HC Junior Mělník 5:8