Krajská liga mužů 2019-2020

02.07.2019 | Viktor Šebík

Informace k rozpisu soutěže mužů v sezóně 2019-2020

V sekci "utkání" je rozpis A-týmu pro nadcházející sezónu.Hrací den i hodina domácích zápasů zůstávají stejné jako v předchozích sezónách, tedy vždy v sobotu od 17:30. V soutěži se objevuje nově tým SC Kolín "B", který postoupil z Krajské soutěže mužů na úkor neratovických buldoků. K drobné změně dochází také v týmu Příbrami - KLM letos bude hrát tým HC Příbram "B", jelikož A-tým získal práva na Druhou ligu.

Los soutěže si s mělnickým týmem trochu zalaškoval - v prvních devíti soutěžních kolech hraje Mělník doma hned šestkrát, zato v následujících osmi kolech (mezi 16.11.2019 a 18.1.2020) se doma představí jenom dvakrát.

Muži: SK Černošice - HC Junior Mělník 3:4

Z utkání, ve kterém rozdali rozhodčí celkem 72 trestných minut, si odváží Mělník tříbodové vítězství, J.Šípek zaznamenal hattrick.

Lukáš Cikánek přichází hájit mělnickou branku

Mělnický tým získává na citlivém postu posilu s bohatými zkušenostmi z Extraligy, 1.ligy i mládežnických reprezentačních výběrů

Muži: HC Junior Mělník - HC Rakovník 6:4

Vítězství strhli na svoji stranu Mělničtí až v závěru utkání